Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz znalazł nowy patent na zarabianie! Tylko czy na pewno się opłaci?

i

Autor: Youtube.com/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz znalazł nowy patent na zarabianie! Tylko czy na pewno się opłaci?

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz bez tajemnic! Rozwiąż QUIZ i sprawdź, jak dobrze go znasz

2024-05-20 10:37

Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych bohaterów tej telewizyjnej produkcji. Widzowie regularnie śledzą jego perypetie nie tylko na ekranach telewizorów, ale i w Internecie. Jak dobrze znacie jednak Andrzeja z Plutycz? Rozwiążcie nasz QUIZ i przekonajcie się!

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz QUIZ

Nie ma takiego drugiego bohatera, jak on. Andrzej z Plutycz robi furorę w programie Rolnicy. Podlasie i raczej nie będzie nadużyciem, jeśli powiemy, że jest jednym z najpopularniejszych rolników w Polsce. Każdy odcinek serialu Rolnicy. Podlasie z jego udziałem śledzą tysiące widzów, a jego fani chętnie podążają też za nim do Internetu. Kanał, który prowadzi na You Tube Andrzej z Plutycz subskrybuje ponad 100 tysięcy osób. To najlepiej świadczy o dużym zainteresowaniu tym bohaterem. Jednak na ile czujnie śledzicie jego życiorys? Czy bylibyście w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, które dotyczą tego bohatera? Sprawdźcie to w naszym quzie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy serię pytań, w których w roli głównej znajduje się Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie. Czy faktycznie wiecie o nim wszystko? W rozwianiu tego dylematu pomoże Wam 10 przygotowanych przez nas pytań. Komplet punktów zdobędą tylko prawdziwi fani Andrzeja z Plutycz. Czy możecie nazwać się jednym z nich? Sprawdźcie! P.S. Na rozgrzewkę przygotowaliśmy proste pytanie, jednak im dalej w las (pole?) - tym trudniej! Powodzenia!

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz kosi trawę, Paulina karmi konie

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz bez tajemnic! Rozwiąż QUIZ i sprawdź, jak dobrze go znasz

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się miejscowość, w której mieszka Andrzej?