Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma dziewczynę? Zdradziła go jedna rzecz. Kręci się tylko jedna myśl

i

Autor: Paweł Dąbrowski/SE Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma dziewczynę? Zdradziła go jedna rzecz. "Kręci się tylko jedna myśl"

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz ma poważną konkurencję? Bogdan Kubala wkracza na salony!

2024-02-18 21:51

Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie ma powody do obaw? Do tej pory to on był jednym z najpopularniejszych rolników, którego mogliśmy oglądać w popularnym serialu dokumentalnym. Teraz okazuje się jednak, że w Internecie rośnie mu poważna konkurencja. Widzowie pokochają bardziej Bogdana Kubalę?

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz może czuć się zagrożony?

Jeżeli oglądacie serial Rolnicy. Podlasie to nie ma szans, że nie wiecie, kim jest Andrzej z Plutycz. To bowiem jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów tego serialu dokumentalnego. Wszystko za sprawą specyficznego charakteru Andrzeja, który jedni widzowie Rolnicy. Podlasie kochają, a inni nienawidzą. Jednak nawet jeśli ktoś nie lubi zbytnio tego bohatera, to Andrzej z Plutycz i tak nie może narzekać na brak zainteresowania. Widzowie oprócz tego, że śledzą jego poczynania w telewizji, chętnie robią to również w Internecie. Na specjalnym kanale na You Tube, który prowadzi Andrzej zgromadziło się już ponad 100 tysięcy subskrybentów, a każdy z filmów zamieszczonych przez niego na tej platformie osiąga duże wyświetlenia. Czy Andrzej z Plutycz będzie miał jednak konkurencję?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz kosi trawę, Paulina karmi konie

Rolnicy. Podlasie: Bogdan Kubala będzie konkurencją dla Andrzeja z Plutycz?

Choć kanał, który prowadzi w sieci Andrzej z Plutycz z programu Rolnicy. Podlasie cieszy się dużym zainteresowaniem, to fani Andrzeja wydają się trochę znudzeni treściami, które się na nim pojawiają. Czy przejdą w takim razie do "konkurencji"? Swoje konto z filmikami w sieci prowadzi bowiem również Bogdan Kubala. Popularny rolnik do tej pory zgromadził na nim ponad 15 tysięcy osób, jednak te liczby nieustannie rosną. Pod każdym z filmów bohater produkcji Rolnicy. Podlasie gromadzi ponadto od 50 do 100 tysięcy wyświetleń, co jak na You Tube jest całkiem niezłym osiągnięciem. Czy w tej sytuacji Andrzej z Plutycz może czuć się zagrożony? To pytanie pozostaje otwarte. Tak, jak i to, czy bohaterowie produkcji Rolnicy. Podlasie mają zamiar ze sobą jakkolwiek konkurować.