Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz znalazł nowy patent na zarabianie! Tylko czy na pewno się opłaci?

i

Autor: Youtube.com/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz znalazł nowy patent na zarabianie! Tylko czy na pewno się opłaci?

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz ma przerąbane. Widzowie mają go dość i nie kryją żalu

2024-02-18 12:24

Andrzej z Plutycz nie ma ostatnio dobrej passy, jeśli chodzi o to, jak oceniają go fani. Wystarczył jeden film, by w komentarzach wysypała się na niego fala krytyki. Widzowie programu Rolnicy. Podlasie mają już coraz bardziej dość zachowania Andrzeja i zapowiadają, że od niego odejdą. O co poszło tym razem?

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zirytował internautów

Gdyby zapytać dzisiaj Polaków o to, jaki jest najpopularniejszy serial o polskiej wsi - z pewnością z ich ust padłby tytuł Rolnicy. Podlasie. Kiedy z kolei zastanowimy się nad najbardziej znanym rolnikiem w Polsce, to założymy się, że mnóstwo osób powiedziałoby, że to Andrzej z Plutycz. Mężczyzna już od kilku sezonów robi furorę w programie i jest jedną z najbardziej charakterystycznych osób, której pojawiają się w produkcji Rolnicy. Podlasie. Dlatego trudno się dziwić, że widzowie śledzą go nie tylko na ekranie telewizora, ale i chętnie oglądają filmy, które Andrzej z Plutycz zamieszcza w sieci. Rolnik regularnie udziela się bowiem na kanale, który prowadzi w serwisie You Tube. I to właśnie tam ostatnio bohater produkcji Rolnicy. Podlasie musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej zbiera papierki z podwórka. "Bo siostra..."

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zaszedł fanom za skórę?

Bohaterowie serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie są różnie odbierani przez internautów. Nie inaczej jest w przypadku Andrzeja z Plutycz, który w ostatnim czasie musi mierzyć się z dość dużą porcją internetowej krytyki. Osoby, które oglądają jego filmy w sieci mają do niego wiele zarzutów. Jednym z nich jest np. fakt, że zdaniem komentujących Andrzej z Plutycz nie bierze udziału w strajku, który organizowany jest przez rolników. Nie brakuje również opinii, że rolnik niezbyt przykłada się do pracy. Tym razem oglądający nowy film Andrzeja mieli jednak jeszcze inne wnioski. Uznali bowiem, że film jest najzwyczajniej w świecie nudny i nie wart dalszego oglądania. Dlatego część osób zagroziła, że cofnie Andrzejowi suba. Inna z kolei zwrócili uwagę na to, że do dziś mężczyzna słowem nie wspomniał o tym, że udało mu się zdobyć 100 tys. subskrybentów. Nieładnie.