Fani Andrzeja z Plutycz zapowiadają bojkot? Co narobił gwiazdor serialu „Rolnicy. Podlasie”? Wyjaśniamy

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Andrzej z Plutycz oparty o belę na swoim polu

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz ma poważne problemy ze zdrowiem? Wiemy, co z popularnym rolnikiem

2024-02-25 17:43

Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie to bez wątpienia najpopularniejszy rolnik w naszym kraju. Bohater występuje w produkcji, która cieszy się dużym uznaniem wśród widzów. I choć wszystkim wydawać by się mogło, że u Andrzeja wszystko w porządku, to okazuje się, że z jego zdrowiem nie jest całkowicie dobrze.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz ma kłopoty zdrowotne?

Program telewizyjny Rolnicy. Podlasie to jedna z najpopularniejszych produkcji rolniczych w Polsce. Jego bohaterowie cieszą się sporą sławą, a na tę najmocniej nie może narzekać Andrzej z Plutycz. Ten regularnie pojawia się w odcinkach wraz ze swoim ojcem Gienkiem i bratem Jarkiem. I jak to bywa w przypadku rozpoznawalności - ma zarówno swoich fanów, jak i przeciwników. Niektórzy zarzucają m.in. to, że Andrzej z Plutycz jest leniwy i nieszczególnie pomaga swojemu ojcu w programie Rolnicy. Podlasie. Na domiar złego Andrzej sporo narzeka, czym również podpada widzom. Na tym nie koniec. Ci ostatnio zaczęli mu sugerować, że - choć powinien ich zdaniem - nie bierze udziału w proteście rolników. Czy Andrzej z Plutycz miał jednak poważne wytłumaczenie?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz kosi trawę, Paulina karmi konie

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz pojechał do sanatorium

Zdrowie ma się jedno i o tym wiedzą wszyscy, którzy znajdą się już w pewnym wieku, gdy zaczynają doskwierać im problemy. Ostatnio przekonał się o tym Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie. Choć Andrzej w programie często narzeka, to zdrowie zazwyczaj nie było u niego tematem numer 1. A okazuje się, że nie jest z nim u niego najlepiej. Na Facebookowym profilu Gienka i Andrzeja pojawiła się bowiem informacja o tym, że Andrzej z Plutycz przebywał jakiś czas temu na turnusie rehabilitacyjnym w Szklarskiej Porębie. Odpowiedział jednocześnie na zarzuty, że nie bierze udziału w strajkach rolników. Jak podkreślono we wpisie: "W pełni popieramy postulaty, o które wszyscy walczymy. Mówimy 3 razy STOP: Zielonemu Ładowi, importowi produktów rolnych z Ukrainy oraz ograniczeniu hodowli w Polsce". Andrzejowi życzymy dużo zdrowia!