Andrzej z Plutycz na wyciągnięcie ręki! Sprawdź wiek, wykształcenie, dom, YouTube gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie [ZDJĘCIA]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz - wykształcenie. To nadal jest pewnego rodzaju tajemnica, ale jak powszechnie wiadomo Andrzej z Plutycz uczył się w mechanicznej szkole ponadpodstawowej. Ma zatem prawdopodobnie wykształcenie zawodowe lub techniczne.

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz ma powody do radości? Bogdan Kubala mocno oberwał

2024-02-28 14:58

W rolniczym świecie telewizji wchodzimy właśnie w poważny konflikt? Tego chyba chcieliby widzowie, którzy ostatnio mocno odpalili się w sieci. Postanowili bowiem zestawić ze sobą dwóch rolników z produkcji Rolnicy. Podlasie - Andrzeja z Plutycz i Bogdana Kubalę. Co z tego wyszło? Wnioski są ciekawe.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zyskuje u widzów?

Program Rolnicy. Podlasie jest jedną z najbardziej znanych produkcji rolniczych w naszym kraju. To w nim regularnie możemy oglądać losy rolników z Podlasia i ich rodzin. Jednym z najpopularniejszych bohaterów tego serialu dokumentalnego jest Andrzej z Plutycz. Ten w produkcji występuje wraz ze swoim bratem Jarkiem i ojcem Gienkiem. Oprócz pokazywania się w telewizji, Andrzej z Plutycz udziela się również w sieci na kanale You Tube. To m.in. w związku z tą aktywnością ostatnio zbierał sporą krytykę od fanów programu Rolnicy. Podlasie. Ci zarzucają mu bowiem, że ciągle skupia się tylko na narzekaniu i dyrygowaniu, a sam to w zasadzie nie umie zbyt wiele. Jednak teraz Andrzej z Plutycz będzie mógł chyba odetchnąć z ulgą. Krytyka spadła bowiem na kogoś innego.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Rolnicy. Podlasie: Bogdan Kubala obrywa od fanów

Popularni telewizyjni rolnicy bardzo chętnie udzielają się w sieci. Andrzej z Plutycz prowadzi swój kanał na You Tube, jednak nie jest jedynym bohaterem Rolnicy. Podlasie, który to robi. Na podobny krok zdecydował się bowiem Bogdan Kubala o czym już jakiś czas temu pisaliśmy na voxfm.pl. Okazuje się jednak, że dla niektórych bohaterów Rolnicy. Podlasie Internet nie jest szczególnie przyjaznym miejscem. Z dużą krytyką mierzył się Andrzej z Plutycz, a teraz niemiłe komentarze możemy natomiast przeczytać o rodzinie Kubali. Fani Rolnicy. Podlasie zaczęli bowiem porównywać obu panów.

Na podwórku u Andrzeja i jego rodziny jest w miarę porządek. Wczoraj byliśmy w Ciborach u Kubali . Podwórko i pole to tragedia. Błoto, koleiny , brud , nieład. Tam są dorosłe osoby 😢

Jesteście dużą rodziną zróbcie trochę porządku wokół domu bo macie malo co lepiej od Andrzeja to nie taka ciezka praca a zaraz lepiej to będzie wyglądało

- czytamy w komentarzach pod filmami Andrzej i Bogdana. 

Czy faktycznie coś jest na rzeczy? Czy Andrzej z Plutycz może odetchnąć z ulgą, bo krytyka będzie teraz spadała na jego kolegę z serialu Rolnicy. Podlasie? Sami jesteśmy ciekawi!