telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz pod ostrzałem internautów! Naprawdę tego nie potrafi?!

2024-05-20 13:35

Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie przyzwyczaił się już chyba do tego, że niezależnie czego by nie zrobił, będzie krytykowany przez internautów. Ci regularnie wytykają mu błędy zarówno dotyczące życia, jak i samej pracy w gospodarstwie. Ostatnio znów mu się oberwało. Nie uwierzycie o co poszło tym razem.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz krytykowany przez widzów

Idąc do telewizji trzeba być przygotowanym na to, że człowiek wystawia się do ostrzału z różnych stron. Czy Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie zdawał sobie z tego sprawę? Tego nie wiemy, jednak pewnym jest, że to zdecydowanie jeden z najbardziej krytykowanych uczestników przez widzów. Ale zarazem i jeden z najpopularniejszych. To właśnie Andrzej z Plutycz wzbudza u widzów największe emocje, które można obserwować w licznych komentarzach w sieci. Bohater Rolnicy. Podlasie oceniany jest z różnych powodów. Część osób uważa, że nie zna się na gospodarstwie i często popełnia różnego rodzaju błędy. Inni wytykają, że Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie jest leniwy i zrzuca swoją robotę na pozostałych członków rodziny. Ostatnio znowu mu się oberwało. O co poszło tym razem?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz nie zna się na ziemniakach?

Czy sadzenie ziemniaków jest dużą filozofią? Zasadniczo nie, jednak kiedy chodzi o bohatera Rolnicy. Podlasie, którym jest Andrzej z Plutycz, to nawet ta z pozoru prosta czynność urasta do wielkiej misji. A przynajmniej w ocenie internautów. W sieci pojawił się ostatnio film, na którym Andrzej z Plutycz bierze się za przebieranie i sadzenie ziemniaków. Jak poszło bohaterowi serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie? Patrząc na komentarze pod zamieszczonym wideo - nie najlepiej.

Klucz nie służy do oklepywania błota czy ziemi.Panie Andrzeju.

W tym roku niech ten "gospodarz" opryska ziemniaki od chwastów. Żal patrzeć jak podczas wykopków więcej jest chwastów po pas, niż tych ziemniaków

Jak sądzisz na własne potrzeby to możesz nie pryskać i się męczyć,zasadź na większą skalę i nie opryskamj to sie zameczysz przy kopaniu....

- napisali widzowie pod filmem, który dodał Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie.

Czy oglądający mają rację? A może niepotrzebnie się czepiają Andrzeja "dla zasady"? Oceńcie sami!