Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zrobił z Jarkiem wielkie zakupy. Tym teraz zamierza handlować Gienek Onopiuk!

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz zrobił z Jarkiem wielkie zakupy. Tym teraz zamierza handlować Gienek Onopiuk!

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz srogo marnuje kasę! Internauci nie mają wątpliwości

2024-03-11 14:49

Andrzej z Plutycz z programu Rolnicy. Podlasie znowu zaskoczył swoich fanów! Ci wielokrotnie mają uwagi do zachowania Andrzeja i zarzucają mu różne rzeczy. Tak było i tym razem. Poszło o to, że ich zdaniem bohater serialu Rolnicy. Podlasie nie umie dobrze gospodarować pieniędzmi. Dlaczego widzowie tak uważają?

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz marnuje kasę?

Tego rolnika zna cała Polska. Wszystko za sprawą udziału w serialu dokumentalnym o polskiej wsi - Rolnicy. Podlasie. To w nim możemy oglądać losy i życie, jakie prowadzi Andrzej z Plutycz. Bohater za sprawą swojego charakteru zdobył sporo fanów, ale i nie brakuje osób, które raczej negatywnie się do niego odnoszą. Wszystko dlatego, że zdaniem części widzów Andrzej z Plutycz Rolnicy. Podlasie jest leniwy, marudny, a w dodatku często wykorzystuje swojego brata Jarka. Teraz do tego pokaźnego grona różnych uwag do bohatera jednej z najbardziej znanych produkcji rolniczych w naszym kraju, doszła jeszcze jedna. A mianowicie - zdaniem widzów Andrzeja z Plutycz, ten ma dość mocno marnować pieniądze i nie myśleć szczególnie przy ich wydawaniu. O co poszło?

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz szczerze o swojej pracy. "Narobiłem się już"

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz przepłacił za kukurydzę?

Ostatni film, który pojawił się na kanale Andrzeja z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie wprawił widzów w osłupienie. Przez ostatnich kilka tygodni nie wiedzieliśmy za bardzo co dzieje się u Andrzeja, ponieważ ten przebywał w sanatorium. Teraz powrócił na kanał i to od razu w wielkim stylu, bo znowu mu się oberwało. Wszystko dlatego, że Andrzej z Plutycz wybrał się, by kupić kukurydzę. Fanów zdziwiła nie tylko jej cena, ale i to - po co Andrzej w ogóle to robi.

Adrzej nie miał swojej kukurydzy Czy sprzedal taniej a teraz kupuje drożej

Miał swojom i sprzedał po 400

To zrobił dobry interes sprzedal po 400 a kupił po 800 Biznen idealny

- czytamy pod filmem na kanale Andrzeja.

Trzeba przyznać, że bohater Rolnicy. Podlasie dość nietypowo zarządza budżetem. Ale może to jakaś jego metoda? Jeśli tak, to mocno zaskakująca.