Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie byczy się na kanapie. Prawdziwy lider! Opłacało się

i

Autor: Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie byczy się na kanapie. Prawdziwy lider! Opłacało się

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zmieniony nie do poznania! Szokująca metamorfoza

2024-02-12 9:58

Tego nikt się nie spodziewał! Popularny bohater serialu "Rolnicy. Podlasie", Andrzej z Plutycz przeszedł mocną metamorfozę! W ostatnim czasie w życiu rolnika sporo się dzieje. Teraz przyszła pora na zmianę wizerunku. I patrząc na komentarze, chyba spodobała się ona obserwatorom znanego rolnika z Plutycz.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz - metamorfoza

Serial Rolnicy. Podlasie już od wielu lat cieszy się uznaniem ze strony widzów. Jego niewątpliwą zaletą są bohaterowie, którzy wzbudzają u oglądających spore emocje. Taką postacią jest z pewnością Andrzej z Plutycz, który poza odcinkami w telewizji, chętnie udziela się również w Internecie. Choć czasem przysparza mu to hejterów. Ci jakiś czas temu zarzucili np. Andrzejowi, że zwierzęta w jego gospodarstwie mogą się nie do końca dobrze czuć. Rolnik jednak wydaje nie przejmować się opiniami internautów i nadal prężnie działa w sieci. Ostatnio na kanale na You Tube Andrzeja z Plutycz pojawił się nowy film, który dość mocno zaskoczył jego fanów. Bohater serialu Rolnicy. Podlasie przeszedł w nim bowiem sporą metamorfozę. Postawił na mocną zmianę swojego dotychczasowego wizerunku.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz kosi trawę, Paulina karmi konie

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz z nową fryzurą

Takiej metamorfozy fani Andrzeja z Plutycz raczej się nie spodziewali. W najnowszym wideo na jego kanale, popularny bohater serialu Rolnicy. Podlasie wybrał się do fryzjera, by zająć się jego włosami. Andrzej pojechał w tym celu do Białegostoku i zdał relację z całej jego wizyty. Podczas spotkania z fryzjerką nie brakowało ciekawych rozmów! Jednak największe wrażenie i tak zrobiła nowa fryzura Andrzeja. Ten zaprezentował bowiem obcięte włosy, które w dodatku zostały ułożone, co dało niebywały efekt. Pochwał w komentarzach Andrzejowi z Plutycz nie szczędzili widzowie jego kanału, którzy podkreślili, że to bardzo dobrze, że wziął się za siebie. Czym jest to spowodowane? Tego nie wiadomo. Jednak jakiś czas temu z ust Andrzeja padło kilka słów o kobiecie... Może to dla niej się tak stara?