Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz znalazł nowy patent na zarabianie! Tylko czy na pewno się opłaci?

i

Autor: Youtube.com/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz znalazł nowy patent na zarabianie! Tylko czy na pewno się opłaci?

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz znalazł nowy patent na zarabianie! Tylko czy na pewno się opłaci?

2024-02-12 9:58

Andrzej z Plutycz zostanie milionerem i odnowi swoje gospodarstwo? Wszystko jest możliwe! Popularny rolnik z serialu Rolnicy. Podlasie znalazł bowiem nowy sposób na zarabianie pieniędzy. Jednak do tego pomysłu musiałoby się dołożyć jeszcze szczęście. A wtedy znany mieszkaniec Plutycz mógłby zarobić nawet kilkaset tysięcy.

Andrzej z Plutycz zostanie milionerem?

Serial Rolnicy. Podlasie już od wielu sezonów cieszy się dużym uznaniem wśród widzów. Ci mimo upływu lat chętnie śledzą losy swoich ulubionych bohaterów, którzy zamieszkują podlaskie wsie. Jedną z takich osób jest Andrzej z Plutycz. To właśnie ten rolnik dorobił się chyba najbardziej pokaźnego grona fanów, które z przyjemnością ogląda go nie tylko w telewizji, ale i na jego kanale na You Tube w Internecie. Bohater Rolnicy. Podlasie co jakiś czas publikuje tam filmy, w których pokazuje swoje życie. To właśnie na tym kanale mogliśmy zobaczyć np. metamorfozę Andrzeja z Plutycz, czy dowiedzieć się, że popsuł mu się ciągnik. I choć niektórzy sąsiedzi mają wyraźnie dość popularności znanego mieszkańca Plutycz, to zdaje się, że niewiele sobie z tego robi. Andrzej z Plutycz kariery kończyć bowiem nie zamierza, choć ostatnio znalazł nowy sposób na zarabianie.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz kosi trawę, Paulina karmi konie

Bohater Rolnicy. Podlasie ma dobry patent na kasę?

Życie na wsi nie zawsze jest łatwe i przyjemne, a często wiele osób skarży się na brak pieniędzy. To być może wkrótce nie będzie już groziło Andrzejowi z Plutycz. W jednym z ostatnich filmów na You Tube bohater serialu Rolnicy. Podlasie znalazł bowiem nowy patent na dorobienie. Na najnowszym wideo możemy bowiem zobaczyć, jak Andrzej dobrych kilkadziesiąt minut drapie zdrapki, które dostał od Jarka. I to naprawdę dużo zdrapek, bo aż sto! Gdyby wygrał choć w kilku z nich, to mógłby sobie nieźle ułożyć życie, co z pewnością zachęciłoby jakąś kobietę do tego, by związać się z Andrzejem z Plutycz. On sam wielokrotnie narzekał bowiem na brak partnerki. Choć ostatnio jedna  z jego wypowiedzi sugerowała, że być może jego serce jest już zajęte. A jak poszło mu ze zdrapkami? To możecie zobaczyć na jego najnowszym filmie. Nie chcemy Wam bowiem odbierać przyjemności z oglądania drapania.

Listen on Spreaker.