Andrzej z Plutycz na wyciągnięcie ręki! Sprawdź wiek, wykształcenie, dom, YouTube gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie [ZDJĘCIA]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz - wykształcenie. To nadal jest pewnego rodzaju tajemnica, ale jak powszechnie wiadomo Andrzej z Plutycz uczył się w mechanicznej szkole ponadpodstawowej. Ma zatem prawdopodobnie wykształcenie zawodowe lub techniczne.

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz znalazł się w poważnych tarapatach? Chodzi o ziemię!

2024-02-25 17:43

Andrzej z Plutycz będzie miał poważne kłopoty? Po najnowszym filmie, który pojawił się w Internecie z udziałem jego brata, fani mocno odpalili się w komentarzach. W tych nie brakuje niemiłych słów pod adresem bohatera serialu Rolnicy. Podlasie. Sporo pozytów jest natomiast o Jarku - bracie Andrzeja. Chodzi o ziemię.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz grilowany przez widzów

Każdy kto wchodzi do świata telewizji musi liczyć się z tym, że może być różnie odbierany przez widzów. O tym na własnej skórze może się ostatnio przekonać Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie. Jeden z najpopularniejszych rolników w naszym kraju dostaje od widzów różne komentarze na swój temat. Choć nie brakuje mu fanów, którzy chętnie przyjeżdżają do Plutycz, by się z nim spotkać (co ma denerwować sąsiadów Andrzeja), to są jednak i hejterzy. Ci szczególnie mocno udzielili się pod ostatnim filmem na kanale bohatera serialu Rolnicy. Podlasie, w którym nie pojawił się Andrzej z Plutycz. Wystąpił na nim natomiast jego brat Jarek, który powiedział o planach wycięcia drzew, stworzenia stawu i postawienia altanki, a zarazem stworzenia miejsca, w którym fani mogliby odpoczywać latem. Przy tej okazji oberwał Andrzej z Plutycz.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz nie dostanie ziemi?

Nowy film, choć dla niektórych widzów okazał się nudny, bo przez niemal 15 minut mogliśmy oglądać, jak Jarek wycina drzewa (w dodatku zdaniem niektórych widzów nieumiejętnie), to stał się impulsem do dyskusji o tym, kim jest Andrzej z Plutycz. Komentujący film Jarka zwrócili bowiem uwagę na to, że bohater serialu Rolnicy. Podlasie jest mniej pracowity od swojego brata Jarka. A sam Jarek ma mieć "łeb na karku". Dlatego też niektórzy zaczęli snuć pomysły na to, by Andrzej z Plutycz nie dostał pola po swoim ojcu Gienku. W komentarzach zrobiło się naprawdę gorąco.

Gienek powinien tego lenia wydziedziczyć i zapisać ziemię Jarkowi

Podobno ziemia jest na córkę

Bardzo dobry pomysł Jarku widać że masz łeb na karku w przeciwieństwie do Andrzejka

- napisali komentujący pod filmem na profilu bohatera Rolnicy. Podlasie.

Ile w tym wszystkim prawdy? To wie chyba tylko sam Gienek. Ale i tak nie wydaje nam się, by słuchał internautów w kwestii tego, jak ma zostać przez niego potraktowany Andrzej z Plutycz.