Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz pokłócił się z Gienkiem. Ostre słowa. Jarek bronił ojca

i

Autor: Paweł Dąbrowski/SE Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz pokłócił się z Gienkiem. Ostre słowa. Jarek bronił ojca

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zniknie z mediów? Ten komentarz nie pozostawia złudzeń

2024-02-12 9:59

Andrzej z Plutycz stał się ostatnio jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim Internecie. Mężczyzna, którego doskonale znają fani programu Rolnicy. Podlasie mocno podpadł widzom, na co złożyło się kilka czynników. Czy teraz Andrzej z Plutycz wycofa się z mediów i zniknie z przestrzeni publicznej?

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz pod ostrzałem widzów

Andrzej z Plutycz od kilku lat zabawia swoimi przygodami widzów serialu Rolnicy. Podlasie. Niemal na bieżąco możemy oglądać, jak wygląda jego życie, doglądanie gospodarstwa i opieka nad zwierzętami. Przy okazji poznajemy też rolnika od bardziej emocjonalnej strony. Andrzej z Plutycz na fali swojej popularności w telewizyjnym programie prężnie prowadzi też swój kanał na YouTube. Dzięki niemu internauci mogą oglądać tego bohatera jeszcze częściej. Dowiadujemy się przy okazji np., że rolnikowi zepsuł się ciągnik, a on sam przeszedł metamorfozę. Choć sam Andrzej miewa też ostatnio i gorsze momenty. Część widzów przyczepiła się bowiem do niego, że nieodpowiednio dba o jego zwierzaki. Innym razem niezadowolenie z powodu Andrzeja z serialu Rolnicy. Podlasie wyrazili sami mieszkańcy Plutycz. Czy wkrótce bohater zniknie z przestrzeni publicznej?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz kosi trawę, Paulina karmi konie

Andrzej z Plutycz zniknie z Internetu?

Internauci nie szczędzą wobec Andrzeja z Plutycz różnych komentarzy w sieci. Jedni go uwielbiają, a inni z kolei uważają, że rolnik działa im na nerwy. Ostatnio pod jednym z filmów bohatera serialu Rolnicy. Podlasie pojawiła się opinia, która mocno stawia Andrzeja do pionu. Jeden z komentujących napisał bowiem: Kto jest za tym zeby ogladac Jarka a nie Andrzeja daje łapke w górę. I ten komentarz zdobył sporo polubień od użytkowników. Sam Andrzej pozostawił go jednak bez odpowiedzi. Czy popularny rolnik po takim wpisie wycofa się z przestrzeni publicznej? Nie wydaje nam się. Andrzej z Plutycz wydaje się nie przejmować opiniami internautów i regularnie można zobaczyć go zadowolonego na filmach i w serialu. I oby zostało tak, jak najdłużej.