Skolim

i

Autor: screen z YouTube/SKOLIM Official

SPRAWDŹ SIĘ

Rozpoznaj piosenkę Skolima po kadrze z teledysku i sprawdź czy jesteś mistrzem! QUIZ

2024-05-29 22:20

Skolim ma na swoim koncie same hity i to dosłownie. Jego każda piosenka już w dniu premiery otrzymuje od słuchaczy takie miano i co ważne, gromadzi miliony pod teledyskami. Czy potrafisz rozpoznać jego piosenki tylko po kadrze z klipu? Sprawdź to w naszym quizie, tylko uważaj - niektóre zdjęcia są podchwytliwe!

Skolim szturmem podbił branżę disco polo. Dziś nazywany jest królem latino, a także najpopularniejszym artystą w Polsce. Ne dość, że koncertuje, wydaje nowości, kręci teledyski w ciepłych krajach, to jeszcze ma niesamowicie dobry kontakt ze swoimi wiernymi fanami. Jego piosenki już w dniu premiery otrzymują od słuchaczy miano prawdziwych hitów i tym samym zdobywają miliony odsłon w serwisie YouTube. Zdecydowanie najbardziej przypadł wszystkim do gustu numer "Wyglądasz idealnie", który przez prawie dwa lata zgromadził pod oficjalnym teledyskiem ponad 184 milionów odsłon! To właśnie ten kawałek sprawił, że Skolim stał się niesamowicie popularny, a Polacy go pokochali. Każda jego piosenka wpada w ucho, a teledyski przyciągają wzrok. Piękne modelki, kolorowe wnętrza lub widoki zapierające dech w piersiach - czego chcieć więcej?

ZOBACZ TAKŻE: Shazza. Zobacz, jak zmieniła się wokalistka na przestrzeni lat. Tak wyglądała dawniej

Cleo i Skolim - Dziewczyno Piękna

QUIZ - rozpoznaj piosenkę Skolima po kadrze z teledysku

Jesteś fanem Skolima i znasz każdą jego piosenkę? Jeśli tak, ten quiz jest dla Ciebie. Poniżej czeka na Ciebie 10 pytań wraz ze zdjęciami. Są to wycięte kadry z teledysków Skolima, które musisz rozpoznać. Czy dopasujesz zdjęcie do tytułu piosenki? Maksymalna liczba punktów tylko dla prawdziwych mistrzów i fanów króla latino!

ZOBACZ TAKŻE: 5 zapomnianych hitów disco polo. Kiedyś wszyscy znali te piosenki, dziś nikt o nich nie pamięta

Rozpoznaj piosenkę Skolima po kadrze z teledysku

Pytanie 1 z 10
Z jakiego teledysku Skolima pochodzi ten kadr?
Skolim