telewizja

Rozstanie w życiu Ani Starmach! Znamy powód decyzji znanej jurorki Masterchefa

2024-03-14 13:34

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Po wielu latach wspaniałej przygody, jedna z najbardziej uzdolnionych kulinarnie kobiet w Polsce ogłosiła rozstanie. Anna Starmach, którą przez wiele sezonów mogliśmy oglądać w programie Masterchef poinformowała, że rozstaje się z tym formatem. Znamy powód decyzji i wiemy, kto ją zastąpi.

Anna Starmach odchodzi z Masterchefa

Ta wiadomość mocno zaskoczyła fanów programu Masterchef. Przez wiele sezonów w produkcji mogliśmy oglądać uśmiechniętą i uzdolnioną jurorkę, która sprawiała, że nawet surowe oceny łatwiej było przetrawić. To już koniec. Anna Starmach poinformowała widzów, że rozstaje się z programem Masterchef. W tej produkcji mogliśmy oglądać ją przez wiele sezonów, a jurorka nie mogła narzekać na brak sympatii ze strony widzów. Jej uśmiech i piękne stroje dodawał programowi uroku, a w tym wszystkim nie brakowało i wiedzy o gotowaniu. W życiu jednak wszystko ma kiedyś swój koniec i Anna Starmach znika z Masterchefa. Z czego wynika jej decyzja? O tym poinformowała swoich fanów na jej profilu na Instagramie. Widzowie nie powinni szczególnie rozpaczać.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Masterchef bez Anny Starmach

Ta decyzja z pewnością nie była łatwa dla jednej z najbardziej znanych jurorek w Polsce. Jednak odejście Ani Starmach z programu Masterchef ma swoje uzasadnienie. Jak zdradziła na Instagramie jurorka - skłonił ją do tego gest jej rodziców o przekazaniu sporej części swojej kolekcji sztuki krakowskim muzeom. Anna Starmach uznała, że czas podzielić się z jej fanami jej pasją - do gotowania.

Poczułam, że właśnie TERAZ jest ten moment. Zamierzam skupić się na realizacji mojego wielkiego marzenia, o którym myślę od lat – tj. otwarciu własnego miejsca w moim ukochanym Krakowie. Jestem absolwentką francuskiej szkoły Le Cordon Blue i kiedy wyjeżdżałam do Paryża byłam pewna, że po powrocie otworzę własną restaurację. Te lata nauki chcę TERAZ wykorzystać i stworzyć coś swojego, coś pięknego, coś pysznego. A na to potrzeba przestrzeni i czasu. W związku z tym nie będzie mnie w nowym sezonie programu Masterchef.

- napisała Anna Starmach na jej profilu.

Jednocześnie przekazała, że choć znika z Masterchefa, to nie znika z mediów. Nadal będzie można śledzić jej życie w jej social mediach, a czasem będzie się i pojawiała w Dzień dobry TVN. Wiadomo też już, kto zastąpi ją w programie Masterchef.

Kim jest Przemysław Klima - nowy juror Masterchefa?

W programie Masterchef za Anię Starmach pojawi się nowy juror. Tym został Przemysław Klima. To kucharz i restaurator. Ma bogaty bagaż doświadczeń, ponieważ pracował nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Od 2019 roku prowadzi restaurację Bottigliera 1881. Ta jako pierwsza w Polsce może pochwalić się już dwoma gwiazdkami Michelin.