Topky i Miły Pan na planie teledysku Jeden taniec, jedna noc

i

Autor: Instagram.com/topky_official Topky i Miły Pan na planie teledysku "Jeden taniec, jedna noc"

Roztańczona Polska 2023

Roztańczona Polska 2023 - Jaworzno. Kto wystąpi na scenie 9 lipca?

2023-07-09 20:41

Letnia trasa koncertowa Roztańczona Polska 2023 jest już wszystkim dobrze znana. W niedzielę, 9 lipca plejada gwiazd z najpopularniejszymi hiatami zawita do Jaworzna. Wielka scena zapłonie od dobrej muzyki. Jakie gwiazdy zobaczymy tego wieczoru? Sprawdź najważniejsze informacje.

Kolejna noc niezapomnianych koncertów na trasie Roztańczonej Polski 2023. Za nami już siedem przystanków w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu i Ostrowie Wielkopolskim. Organizatorzy obiecali odwiedzić wszystkie województwa, dlatego teraz czas na Jaworzno. Już 9 lipca letnia trasa Telewizji Polskiej będzie się bawić na Śląsku. Topowe polskie gwizdy i największe hity w jednym miejscu. Kto wystąpi na scenie Roztańczonej Polski w Jaworznie

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #6

Roztańczona Polska 2023 w Jaworznie - GWIAZDY

Na koncertach Roztańczonej Polski 2023 pojawiają się największe gwiazdy polskiej muzyki. Usłyszycie tam hity wielu pokoleń i każdy znajdzie coś dla siebie. To jedna z niewielu okazji, aby zobaczyć tylu wykonawców na jednej scenie. Dla tych, którzy nie mogą być na miejscu TVP3 przygotowało transmisję. Wielkie show w Jaworznie rozpocznie się o godzinie 20:00, a zagrają tam taki gwizdy jak: