Doda - Dorota Robaczewska

i

Autor: AKPA

Koncerty

Roztańczona Polska 2023 - Władysławowo. Kto wystąpi 16 lipca na scenie?

2023-07-16 13:24

Trasa Roztańczona Polska 2023 trwa w najlepsze. Przed nami kolejny koncert TVP, pełny gwiazd, największych tanecznych przebojów i masy niespodzianek. Roztańczona Polska 2023 już 16 lipca zawita do Władysławowa. Show rozpocznie się o godzinie 20:00. Kto wystąpi na wielkiej scenie? Wszystkie najważniejsze informacje i listę artystów znajdziecie poniżej!

Letnią trasę koncertową TVP pokochała już cała Polska. W każdą niedzielę o godzinie 20:00 tłumy publiczności wyczekują rozpoczęcia największego muzycznego show. Roztańczona Polska 2023 co tydzień zaskakuje ciekawymi artystami i hitami z każdego pokolenia. Za nami już osiem koncertów. Publiczność mała okazję bawić się w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim i Jaworznie. Teraz przyszedł czas na kolejne miasto. 16 lipca w najbliższą niedzielę Roztańczona Polska 2023 zawita do Władysławowa. Nie może was tam zabraknąć! Już o godzinie 20:00 możecie podziwiać show zarówno pod sceną, jak i przed telewizorami. Jakie gwiazdy wystąpią na scenie we Władysławowie? Lista artystów poniżej!

Łobuzy i Joanna Krupa o charytatywnej piosence

Roztańczona Polska 2023 Władysławowo - GWIAZDY

Na scenie letniej trasy koncertowej TVP pojawiają się autorzy największych przebojów. Kto wystąpi 16 lipca we Władysławowie? Znamy listę artystów! Ich hity zna cała Polska. Przy takiej muzyce nogi same rwą się do tańca. Na scenie pojawią się:

  • DODA
  • SŁAWOMIR I KAJRA
  • KAMIL BEDNAREK
  • NORBI
  • I INNI.

Zobacz także: Sławomir z niespodzianką dla fanów! „Najbardziej ryzykowna piosenka w mojej karierze

Roztańczona Polska 2023 Władysławowo - BILETY

Koncert Roztańczona Polska 2023 we Władysławowie odbędzie się 16 lipca. Ten, jak i wszystkie inne koncerty na trasie TYP3 się bezpłatne. Wstęp nie jet biletowany. Show odbędzie się na terenie rekreacyjnym między ul. Dworcową, a ul. Żeromskiego.

Listen on Spreaker.