Sławomir z niespodzianką dla fanów! „Najbardziej ryzykowna piosenka w mojej karierze”

i

Autor: AKPA Sławomir z niespodzianką dla fanów! „Najbardziej ryzykowna piosenka w mojej karierze”

Disco polo

Sławomir z niespodzianką dla fanów! „Najbardziej ryzykowna piosenka w mojej karierze”

2023-03-17 21:02

Sławomir świętuje swoje 40. urodziny i z tej oto okazji postanowił sprawić swoi fanom nie lada prezent. Nadchodzi… nowy utwór! Kiedy premiera?

Czy Polska jest na to gotowa? Twórca przeboju „Miłość w Zakopanem” nadchodzi z kolejną propozycją. Wszystko z okazji zbliżających się 40. urodzin Sławomira. Wokalista zapowiedział nowy numer, a w ostatnim wywiadzie skomentował nawet plotki o jego rzekomym rozwodzie z Kajrą.

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Miller rozczulił fanów. To wideo chwyta za serce! „Celebrujmy te chwile”

Sławomir z niespodzianką dla fanów! „Najbardziej ryzykowna piosenka w mojej karierze”

Piosenkę „Cudowronek” Sławomir określił mianem najbardziej ryzykownej piosenki w swojej karierze. Co to dokładnie oznacza? Przekonamy się już w niedzielę 19 marca, kiedy to klip ujrzy światło dzienne.

Sławomir rozwodzi się z Kajrą? Jest wymowny komentarz celebrytów

Z okazji swoich 40. urodzin i debiutu (miejmy nadzieję) hitu, Sławomir udzielił wywiadu dla serwisu Super Express, w którym opowiedział zarówno o procesie twórczym – wspomniał, że lubi tworzyć piosenki, które go bawią – jak i pogłoskach na temat zbliżającego się, ponoć, rozwodu. Co na to wokalista? Oczywiście zdementował te plotki, podkreślając, że są z Kajrą bardzo szczęśliwi, a takie dramy pojawiają się co jakiś czas.

Raz w roku Kajra jest w ciąży i dwa razy w roku się rozwodzimy. Jak się pomnoży przez wszystkie lata naszej kariery, to wyjdzie wynik i z ośmioro dzieci – skwitował ze śmiechem Sławomir.

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz piosenki disco polo lat 90.?

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od rozgrzewki! "Jolka, Jolka" to klasyk disco polo z 1996 roku. Który zespół wykonuje ten utwór:
VOX FM: test wiedzy mieszkańców Warszawy!