Roztańczona Polska 2023 zagra w Sochaczewie. Kto wystąpi i gdzie oglądać koncert?

i

Autor: AKPA

ROZTAŃCZONA POLSKA

Roztańczona Polska 2023 zagra w Sochaczewie. Kto wystąpi i gdzie oglądać koncert?

2023-07-29 13:21

Trasa Roztańczona Polska 2023 w niedzielę, 30 lipca odwiedzi kolejną miejscowość! Tym razem koncert TVP zawita do Sochaczewa. Na scenie po raz kolejny pojawi się plejada największych polskich gwiazd. Kto wystąpi w Sochaczewie? Gdzie oglądać koncert Roztańczona Polska? Gdzie będzie transmisja? Szczegóły w naszym artykule.

Roztańczona Polska 2023 - Sochaczew

Choć wakacje już na półmetku, to trasa Roztańczona Polska 2023 się nie zatrzymuje! W niedzielę, 30 lipca widzowie będą mogli obejrzeć transmisję koncertu TVP prosto z Sochaczewa. I jak to było w ostatnich tygodniach w ramach wydarzenia Roztańczona Polska - nie zabraknie najbardziej znanych polskich gwiazd. Do tej pory koncerty odbyły się już w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie, Władysławowie i Chełmnie. Nie brakowało znakomitej oprawy i emocji. Na ostatnim koncercie w ramach trasy Roztańczona Polska wystąpiła m.in. Magda Narożna, którą fani porównali do Dody. Wcześniej mogliśmy posłuchać z kolei Sławomira, który po show we Władysławowie musiał się ochłodzić. Po tylu świetnych występach, wiele osób zastanawia się teraz - jaka jest lista artystów koncertu Roztańczona Polska w Sochaczewie? Gdzie go oglądać? Sprawdziliśmy i wiemy już, kto wystąpi - ten spis wykonawców robi wrażenie! Szczegóły znajdziecie poniżej.

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

Roztańczona Polska Sochaczew - kto wystąpi? Jaka jest lista artystów?

W czasie koncertu Roztańczona Polska w Sochaczewie będzie można zobaczyć i usłyszeć prawdziwą plejadę polskich gwiazd. Na scenie wystąpią:

  • Daria
  • Rafał Brzozowski
  • Viki Gabor
  • Halina Frąckowiak
  • Daj to głośniej
  • Weź nie pytaj
  • After Party

Taki skład artystów gwarantuje, że nie będziecie długo musieli zastanawiać się nad tym, co oglądać w niedzielę i co robić w weekend 30 lipca w Sochaczewie!

Roztańczona Polska Sochaczew - kiedy i gdzie oglądać?

Wiele osób zastanawia się, gdzie i jak oglądać koncert Roztańczona Polska w Sochaczewie. Spieszymy z odpowiedzią. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w Sochaczewie przy ul. Olimpijskiej (naprzeciwko MOSiR) lub na antenie TVP3. Transmisja koncertu Roztańczona Polska w Sochaczewie rozpocznie się o 20:00. Jeśli chcecie obejrzeć to show na żywo, nie musicie martwić się o bilety. Koncerty Roztańczona Polska nie są biletowane.

Disco polo - dopasuj wers do artysty

Pytanie 1 z 6
"O miłość walczyć to nie wstyd"