roztańczona polska

Roztańczona Polska na bis zagra w Chełmie. Kto wystąpi i gdzie oglądać?

2023-10-08 18:56

Choć oficjalnie wielki finał trasy Roztańczona Polska odbył się w zeszły weekend w Warszawie, to jeszcze nie koniec. Już w niedzielę, 8 października koncert TVP na bis odbędzie się w Chełmie. Jakich gwiazd możemy się spodziewać? Kto wystąpi w Chełmie? Gdzie oglądać koncert Roztańczona Polska na bis? Gdzie będzie transmisja? Sprawdźcie.

Roztańczona Polska na bis Chełm

Trasa Roztańczona Polska oficjalnie dobiegła końca, jednak po każdym dobrym koncercie musi odbyć się bis. I taki czeka 8 października widzów TVP. Bo przed nami Roztańczona Polska na bis z Chełma. Widzowie znów będą mogli zobaczyć na scenie swoje ulubione gwiazdy. Podobnie, jak było na poprzednich eventach, na scenie pojawią się najbardziej znani polscy piosenkarze i piosenkarki. Trzeba przyznać, że lista koncertów trasy Roztańczona Polska robiła ogromne wrażenia. Występy w ramach eventu Roztańczona Polska odbyły się w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie, Władysławowie, Chełmnie, Sochaczewie, Zamościu, Myślenicach, Opolu, Sandomierzu, na Litwie i Łotwie. Za nami też wielki finał w Warszawie! Za każdym razem występy dostarczały nie tylko moc emocji przed sceną, ale i przed telewizorami. Na scenie i ekranach telewizorów oglądaliśmy już popisy wokalne m.in. w wykonaniu Skolima, Pięknych i Młodych, Gosi Andrzejewicz, Sławomira, a także zespołu Weekend. Po każdym takim występie nie brakuje w sieci komentarzy widzów, którzy zachwycają się wokalistami lub ich stylizacjami. Wiele osób zastanawia się teraz - jaka jest lista artystów koncertu Roztańczona Polska na bis w Chełmie? Gdzie oglądać koncert Roztańczona Polska na bis w Chełmie? Kto wystąpi? Lista wykonawców koncertu "Roztańczona Polska na bis Chełm" jest już znana. Sprawdźcie ją poniżej.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Roztańczona Polska na bis Chełm - kto wystąpi?

W czasie koncertu Roztańczona Polska na bis Chełm zobaczymy i przede wszystkim usłyszymy najbardziej znane polskie gwiazdy. Na scenie wystąpią m.in.:

  • Pectus

  • Boys

  • Chris Cugowski

  • Danuta Błażejczyk

  • Mariusz Kalaga

  • Rafał Brzozowski

Taka lista artystów gwarantuje, że nie będziecie długo musieli zastanawiać się nad tym, co oglądać w niedzielę i co robić w weekend 8 października w Chełmie.

Roztańczona Polska na bis Chełm - kiedy i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

Zastanawiacie się gdzie i jak oglądać koncert Roztańczona Polska na bis w Chełmie? Wydarzenie będzie można oglądać na antenie TVP3. Transmisja koncertu Roztańczona Polska na bis w Chełmie rozpocznie się o godzinie 20:00.

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"