Vox głosuj

i

Autor: VOX FM

VOX TALENT

Ruszyło finałowe głosowanie VOX Talent! Jak głosować i kto jest na liście finalistów?

2023-08-16 21:20

Finałowe głosowanie VOX Talent trwa! 10 największych talentów, wybranych przez słuchaczy VOX FM walczy o 20 tysięcy złotych i statuetkę złotego VOXa. To dzięki Wam jedna z osób będzie mogła spełnić swoje marzenia i rozwijać pasję. Kto znalazł się na liście finalistów i do kiedy można głosować? Sprawdźcie poniżej.

VOX Talent - finaliści i nagroda

VOX Talent to zabawa, w której chcieliśmy Was lepiej poznać i zobaczyć w czym jesteście mistrzami. Przez ostatnich kilka tygodni słuchacze VOX FM wybierali talent tygodnia na podstawie zgłoszeń na naszej stronie. Mogliśmy podziwiać niezwykłe pasje, którymi dzieliliście się z nami w swoich filmikach. A te naprawdę robiły wrażenie! Wasze pasje to śpiew, taniec, szydełkowanie, zdobienie tortów i cukiernictwo, fotografia kulinarna i podróżnicza, driftowanie i ekstremalne jazdy rowerem. Było też garncarstwo, rapowanie i przeróżne rękodzieła. Malowanie obrazów, rysowanie i szkicowanie. Wszystkie zgłoszenia oglądaliśmy z zapartym tchem, jednak z nich wyłoniliśmy z Waszą pomocą 10 finalistów. Niektórzy z nich budują zamki z piasku, inni śpiewają, trenują zumbę, a nawet tworzą mydła! Nasi finaliści to Sylwia, Julia, Michał, Grzegorz, Magdalena, Katarzyna, Monika, Katarzyna, Magdalena i Wiktoria. Kto z nich zwycięży? O tym możecie zdecydować Wy! Jedna z tych osób już wkrótce otrzyma 20 tysięcy złotych oraz statuetką Złotego VOXa.

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

VOX Talent - jak głosować i do kiedy?

Głosowanie w zabawie VOX Talent trwa od 16 sierpnia do 25 sierpnia. Naszych finalistów możecie lepiej poznać w social mediach VOX FM, a także na stronie, na której możecie oddać głos na swojego faworyta. Przejdziecie do niej klikając tutaj. Jedna z 10 osób już wkrótce dzięki Wam będzie mogła cieszyć się z 20 tysięcy złotych i wyjątkowej statuetki. Nie możemy już się doczekać jej okrzyku radości! A tych nie brakowało i w ostatnich tygodniach. Kto zostanie największych talentem w zabawie VOX Talent? O tym przekonamy się już niebawem!

Quiz muzyczny 2023 dla fanów hitów! Nie można się pomylić!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Kto wykonuje utwór "Nim zajdzie Słońce"