telewizja

Sędzia Anna Maria Wesołowska była gwiazdą TVN! Widzowie uwielbiali jej serial. Co robi dziś?

2024-06-16 23:52

Przed laty serial Sędzia Anna Maria Wesołowska był jedną z najpopularniejszych produkcji nadawanych na antenie TVN. Widzowie codziennie zasiadali przed ekranami, by zobaczyć, jaki wyrok dla zbirów wyda popularna sędzia. Ta nagle zniknęła jednak z telewizji. Co robi obecnie? Czy mocno się zmieniła?

Sędzia Anna Maria Wesołowska: co robi dziś?

Ten serial zdecydowanie zapisał się w historii telewizji. Sędzia Anna Maria Wesołowska to produkcja, która przed ekranami gromadziła tłumy. Nic zresztą dziwnego, ponieważ serial był bardzo dobrze zrobiony. Uwagę widzów przyciągały nie tylko poruszane sprawy, ale też uznana sędzia - Anna Maria Wesołowska, a także charyzmatyczny prokurator Artur Łata czy mecenas Magdalena Wilk. Ten pierwszy - o czym pisaliśmy już na voxfm.pl - skończył jednak niezbyt dobrze. A co słychać u popularnej sędzi? W końcu przed laty widzowie codziennie mogli oglądać ją na ekranie. Sędzia Anna Maria Wesołowska niejednokrotnie pojawiała się również w różnego rodzaju programach w charakterze eksperta. Okazuje się, że nie osiadła w domu. Ma bowiem spory pracy i to w całej Polsce.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Czym zajmuje się dziś sędzia Anna Maria Wesołowska?

Zazwyczaj wielu osobom sąd kojarzy się z miejscem, w którym trudno o sympatyczne warunki. Nic zresztą dziwnego, ponieważ zazwyczaj idzie się do niego po to, by odpowiadać za jakieś przestępstwa lub po to, by np. odzyskać od kogoś pieniądze. I mimo, że ta instytucja raczej nie budzi szczególnie pozytywnych myśli, to jednak serial Sędzia Anna Maria Wesołowska miał coś w sobie. Z pewnością na jego sukces przełożyła się sama główna bohaterka. Czym zajmuje się obecnie sędzia Anna Maria Wesołowska? Okazuje się, że nie porzuciła prawa. Sędzia podróżuje bowiem po całej Polsce i spotyka się z dziećmi i młodzieżą w szkołach. Wszystko po to, by opowiadać o prawach ucznia, ale także o obowiązkach jakie spoczywają na najmłodszych. Trzeba przyznać, że to postawa godna podziwu, a sędzia Anna Maria Wesołowska to prawdziwa kobieta z misją. Tylko pogratulować!

Listen on Spreaker.