Seksowne wokalistki disco polo pokazały się w teledysku. Szpilki robią zamieszanie w sieci. Fani: Nie wiem co jest lepsze. Utwór czy teledysk

i

Autor: YouTube.com/ Disco Polo Lajf Seksowne wokalistki disco polo pokazały się w teledysku. Szpilki robią zamieszanie w sieci. Fani: Nie wiem co jest lepsze. Utwór czy teledysk

Seksowne wokalistki disco polo pokazały się w teledysku. Szpilki robią zamieszanie w sieci. Fani: Nie wiem co jest lepsze. Utwór czy teledysk

2023-01-01 16:34

Szpilki weszły w nowy rok z przytupem. Wokalistki disco polo pokazały teledysk do piosenki „Chyba nie myślisz”. Do tej pory kawałek można było usłyszeć jedynie na koncertach. Teraz do sieci trafi klip, w którym seksowne wokalistki pokazały się w high heels. Fani są zachwyceni.

Szpilki są na scenie disco polo od dwóch lat i z każdym nowym kawałkiem pną się wyżej w rankingach. Seksowne wokalistki: Marlena Sztando, Klaudia Przybyszewska i Milena Grzywacz zachwycają fanów talentem wokalnym, a tym razem także i tanecznym.

Seksowne wokalistki disco polo pokazały teledysk do piosenki „Chyba nie myślisz”. Szpilki robią zamieszanie w sieci

„Chyba nie myślisz” to piosenka, którą fani disco polo mogli usłyszeć na koncertach zespołu Szpilki. Fragmenty utworu Marlena, Milena i Klaudia prezentowały także na TikToku. Teraz kawałek doczekał się teledysku. Taneczny utwór ma seksowną oprawę. Dziewczyny zatańczyły w klipie tak jak przystało na Szpilki czyli sięgnęły po high heels. Zdaniem internautów wyszło znakomicie.

ZOBACZ TEŻ: Seksowna wokalistka disco polo odsłoniła ciało. Koleżanka z zespołu: Ale cyc

- Dziewczyny na koniec roku odpaliłyście prawdziwą petardę.Piosenka od razu wpadała w ucho na koncertach. Dobrze, że w końcu doczekała się premiery. Teledysk świetny, efekt wizualny i wokalny osiągnięty, gratulację dla Was.

- Dziewczyny, mega! Bomba w sam raz na Sylwestra - żywiołowa, klubowa, seksowna. Czapki z głów! A od stylówek i choreografii nie można oderwać wzroku.Jesteście niesamowite!

- Nie wiem co jest lepsze… utwór czy teledysk. DZIEWCZYNY POZAMIATANEEEEE! - komentują internauci.

Słowa i muzykę do piosenki „Chyba nie myślisz” napisał Artur Telus. Za teledysk odpowiada Mariusz Czarnacki - Collabo Pictures. Choreografia to dzieło Gabrieli Mikołajczuk.

Najlepszy Koncert Świata – podsumowanie