telewizja

Skazana: widzowie serialu będą wściekli. Tak zakończy się historia Alicji Mazur!

2024-06-04 6:11

Fani serialu Skazana nie będą zadowoleni! Historia Alicji Mazur, czyli sędzi, która niespodziewanie trafiła do więzienia, powoli zmierza do końca. Jednak wiele osób może być niezadowolonych z tego, jak rozwiązano losy tej produkcji. Widzowie się zbuntują i nie obejrzą nowego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce?

Skazana - ostatni sezon

Serial Skazana w ostatnich latach bez wątpienia był jedną z najpopularniejszych produkcji kryminalnych w Polsce. Widzowie od pierwszego sezonu mogą w nim śledzić losy Alicji Mazur, czyli sędzi, która niespodziewanie zostaje skazana i trafia do więzienia. W tym musi się odnaleźć, po drodze jednak walcząc z różnymi przeciwnościami losu, w tym m.in. stratą ukochanej córki. Do tej pory widzowie mogli zobaczyć trzy sezony serialu Skazana. Jakiś czas temu zapowiedziano, że czeka nas czwarty, ostatni sezon tej produkcji. Jednak teraz okazuje się, że widzowie raczej nie będą z niego szczególnie zadowoleni i z tego, jak rozwiązano historię Alicji Mazur. Dlaczego? Choćby dlatego, że część widzów najprawdopodobniej nie będzie mogła zobaczyć serialu Skazana 4 online. W sieci wylała się fala krytyki.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Skazana - gdzie oglądać?

Widzowie mieli spore oczekiwania względem ostatniego sezonu serialu Skazana. Nic zresztą dziwnego, ponieważ do wyjaśnienia zostało jeszcze kilka wątków. Dlatego wiele osób z niecierpliwością oczekiwało, kiedy wyjdzie Skazana 4 i co czeka nas na ekranie. TVN ogłosił już oficjalną informację w tej sprawie. Jednak wielu widzów nie jest do końca zadowolonych. Skazana 4 będzie bowiem liczyć tylko 4 odcinki, co zdaniem widzów jest zbyt małą liczbą, jak na nowy sezon i fakt, że to już koniec tej produkcji. Fani obawiają się bowiem, że wątki mogą być za słabo rozwinięte, a także, że sama historia za szybko się skończy. To jednak nie jedyny problem. Skazana 4 będzie dostępna online na platformie Max, do której nie wszyscy mają dostęp. Widzowie byli bowiem przyzwyczajeni, że oglądali nowe odcinki na Playerze. Dlatego w komentarzach wylała się fala krytyki. Premiera nowego sezonu 11 czerwca.