Czegoś takiego jeszcze nie było! Skolim i Marcin Miller zachwycili wspólną piosenką

i

Autor: VOX FM

roztańczony pge narodowy

Skolim i Marcin Miller zaśpiewali hit zespołu Milano! Fanom opadły szczęki

2023-09-19 14:23

Jeden na scenie występuje już od wielu lat, drugi choć zaczął stosunkowo niedawno, to już został królem latino. Marcin Miller i Skolim spotkali się ostatnio w studiu VOX FM i stworzyli razem "Duet jakiego świat nie słyszał". Wspólnie zaśpiewali wielki hit zespołu Milano i zachwycili tym internautów.

Skolim i Marcin Miller w duecie jakiego świat nie słyszał!

Wielkimi krokami zbliżamy się do imprezy Roztańczony PGE Narodowy. Ten koncert z największymi polskimi gwiazdami już 30 września. Jednak zanim wielkie emocje przed nami na scenie, to w studiu VOX FM rozgrzewają się wykonawcy, którzy wystąpią na tym widowisku. Ostatnio Przemka Sasowskiego odwiedzili Skolim i Marcin Miller z zespołu Boys. W ramach w cyklu "Duety jakich świat nie słyszał" panowie wykonali "Dumkę na dwa serca". Na tym jednak nie koniec! Wyjątkowe muzyczne połączenie zaśpiewało też numer "O tobie kochana" zespołu Milano. Ten wykon sprawia, że na ciele pojawiają się ciary. Podobne odczucia mieli też internauci, którzy zachwycają się tym kawałkiem w sieci. Czy to początek do dalszej współpracy Skolima z Marcinem Millerem? Wspólny kawałek mógłby być prawdziwym sztosem!

Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM

Roztańczony PGE Narodowy - kiedy i kto wystąpi?

Wielkie muzyczne wydarzenie w stolicy "Roztańczony PGE Narodowy 2023" odbędzie się już 30 września. Na scenie będzie można zobaczyć największe polskie gwiazdy muzyczne. I nie ma tu cienia przesady. Będziemy mogli usłyszeć wykonawców, którzy od lat porywają tłumy na swoich koncertach. Na scenie pojawią się wokaliści reprezentujący dwa nurty - pop/rap oraz dance. Kto wystąpi? M.in. Maryla Rodowicz, Doda, Edyta Górniak, Skolim, Piękni i Młodzi, Akcent, Blanka, Cleo, Viki Gabor, Weekend, Defis, Łobuzy, Smolasty, Michał Wiśniewski, Majka Jeżowska, MiłyPan, Boys, Disco Boys, Ronnie Ferrari, Top Girls. Bilety można kupić na stronach autoryzowanych sprzedawców np. na ebilet.pl, a ceny zaczynają się od 100 zł. Warto się pospieszyć, bo co roku "Roztańczony PGE Narodowy" cieszy się ogromnym zainteresowaniem! Patronem medialnym wydarzenia jest VOX FM.