Skolim mówi jasno „Nie dzwoń do mnie mała” i wydaje nam się, że buja. Powstała nowość, która popularnością przebije „Wyglądasz idealnie”?

i

Autor: YouTube.com/ SKOLIM Official Skolim mówi jasno „Nie dzwoń do mnie mała” i wydaje nam się, że buja. Powstała nowość, która popularnością przebije „Wyglądasz idealnie”?

Skolim mówi jasno „Nie dzwoń do mnie mała” i wydaje nam się, że buja. Powstała nowość, która popularnością przebije „Wyglądasz idealnie”?

2023-01-05 19:33

Skolim nie zwalnia tempa i znów zmierza na szczyt. Nowość pod tytułem „Nie dzwoń do mnie mała” już rządzi w sieci. Kawałek, którego można było posłuchać wcześniej jedynie w VOX FM sprawia, że niejedna i niejeden poczuje się jak królowa lub król danceflooru.

Twórca hitu „Wyglądasz idealnie” stworzył kolejny kawałek, który ma szanse na rekordowe odsłony. Skolim opublikował właśnie nowość pod tytułem „Nie dzwoń do mnie mała”. Kawałek już robi zamieszanie w sieci.

Skolim – Nie dzwoń do mnie mała. Można już posłuchać nowości idealnej na taneczną imprezę

Wszystko wskazuje na to reggaeton w wykonaniu Konrada Skolimowskiego to przepis na sukces. Skolim zaprezentował teledysk do piosenki „Nie dzwoń do mnie mała”. Przedpremierowo utworu można było posłuchać w VOX FM 4 stycznia 2023. Już wtedy wielu fanów pisało, że ten utwór jest idealny do wskoczenia na parkiet – uwielbiam ruszać biodrami do tej piosenki – komentowała jedna z fanek. Piosenki można już posłuchać także w sieci. Całość - razem z teledyskiem, w którym oprócz Skolima nie brakuje utalentowanych i pięknych tancerek – według internautów ma szanse na powtórzenie sukcesu hitu „Wyglądasz idealnie”.

ZOBACZ TEŻ: Wokalistka Top Girls zdradziła plany. Kasia w tym roku stawia na siebie. Odejdzie z zespołu?

- Lecimy z tym numerem po kolejne 100 000 000.

- Teraz to już cały dzień będę słuchać.

- Znowu hit! Nie mogę wytrzymać dnia bez twoich piosenek! - komentują internauci.

Sonda
Która piosenka Skolima podoba Ci się najbardziej?
Poranne wyjce - Wyglądasz idealnie (SKOLIM PARODIA)