Wokalistka Top Girls zdradziła plany. Kasia w tym roku stawia na siebie. Odejdzie z zespołu?

i

Autor: Instagram.com/kasia_grabowska_top_girls Wokalistka Top Girls zdradziła plany. Kasia w tym roku stawia na siebie. Odejdzie z zespołu?

Wokalistka Top Girls zdradziła plany. Kasia w tym roku stawia na siebie. Odejdzie z zespołu?

2023-01-02 20:01

Kasia Grabowska – Kupidura podzieliła się z fanami planami na 2023 rok. Wokalistka zespołu Top Girls w tym roku ma jasne cele. Piosenkarka zamierza zainwestować energię m.in. w samorozwój.

Kasia Grabowska dołączyła do Top Girls razem z Natalią Siemienicką we wrześniu 2021 roku. Po tym jak z zespołu odeszły Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz. Kasia podobnie jak koleżanki z zespołu ma mnóstwo fanów z którymi dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Wokalistka jakiś czas temu przyznała, że nie pije alkoholu od roku. Teraz zdradziła plany na 2023 rok.

Kasia z Top Girls zdradziła plany. Wokalistka stawia na miłość do siebie

- W ten rok wchodzę z czystą energią, siłą i wdrażaniem nowych planów w życie. Stawiam na rozwój, zdrowie i miłość do siebie – napisała Kasia Grabowska na Instagramie. Mamy nadzieję, że wokalistce uda się pogodzić zdrowy tryb życia z intensywnym koncertowaniem i nagrywaniem piosenek. Dziewczyny z Top Girls pokazały, że życie w trasie nie należy do najłatwiejszych o czym pisaliśmy tu.

Kasia z Top Girls. Kim jest?

Katarzyna Grabowska-Kupidura to wokalistka Top Girls. Do zespołu dołączyła we wrześniu 2021. Magister Pedagogiki i Animacji Kultury, trenerka wokalna (certyfikat Matteo Mazzuca), producentka muzyczna i wokalistka. Laureatka wielu programów muzycznych takich jak „Bitwa na głosy”, „Must be the music”, „The Voice of Poland”. W „Szansa na Sukces” była jurorką u boku Andrzeja Rybińskiego. Ponadto brała udział w spektaklach muzycznych m.in. „Big Popiel -Mysia Opera" w teatrze Rampa w Warszawie. Współpracowała z gwiazdami takimi jak Piotr Kupicha, Jacek Wójcicki, Karin Stanek, Katarzyna Gaertner, Grzech Piotrowskim, Andrzej Rybińsk, Borys Szyc oraz z Lisą Stansfield w Dublinie. Prywatnie kocha zwierzęta, podróże i język hiszpański. Jest pasjonatką wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej w tym jogi. Jej motto życiowe brzmi: „Każdy człowiek ma to na co się odważy”

ZOBACZ TEŻ: Seksowna Etna przywitała Nowy Rok w bikini. Gwiazda disco polo robi szpagat nad basenem. Fani: Ale forma!

Najlepszy Koncert Świata 2022 - relacja z imprezy VOX FM w Gdyni