Kasia Grabowska-Kupidura – wiek, wzrost, mąż, dzieci, wykształcenie, Instagram. Ile ma lat i kim jest wokalistka Top Girls?

i

Autor: Instagram.com/kasia_grabowska_top_girls Kasia Grabowska-Kupidura – wiek, wzrost, mąż, dzieci, wykształcenie, Instagram. Ile ma lat i kim jest wokalistka Top Girls?

Kasia Grabowska-Kupidura – wiek, wzrost, mąż, dzieci, wykształcenie, Instagram. Ile ma lat i kim jest wokalistka Top Girls?

2022-08-27 16:45

Kasia Grabowska-Kupidura to jedna z trzech utalentowanych wokalistek zespołu Top Girls. Drobna brunetka ma wielką moc i wiele pasji oraz fanów, którzy chcą wiedzieć o niej wszystko - wiek, wzrost, wykształcenie, mąż, dzieci i wiele więcej. Sprawdź, co udało nam się ustalić. Kim jest Kasia Grabowska-Kupidura?

Kasia Grabowska – Kupidura kim jest?

Kasia Grabowska-Kupidura to nowa wokalistka zespołu Top Girls. Pochodzi z Jeleniej Góry, ale mieszka w Warszawie. Producentka muzyczna i wokalistka. Laureatka wielu programów muzycznych takich jak „Bitwa na głosy”, „Must be the music”, „The Voice of Poland”. W „Szansa na Sukces” była jurorką u boku Andrzeja Rybińskiego. Ponadto brała udział w spektaklach muzycznych m.in. „Big Popiel -Mysia Opera" w teatrze Rampa w Warszawie. Współpracowała z gwiazdami takimi jak Piotr Kupicha, Jacek Wójcicki, Karin Stanek, Katarzyna Gaertner, Grzech Piotrowskim, Andrzej Rybińsk, Borys Szyc oraz z Lisą Stansfield w Dublinie. Prywatnie kocha zwierzęta, podróże i język hiszpański. Jest pasjonatką wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej w tym jogi. Jej motto życiowe brzmi: „Każdy człowiek ma to na co się odważy”

NIE PRZEGAP: Kasia z Top Girls rozebrała się na plaży. Zdjęcia w bikini są obłędne! [GALERIA]

Kasia Grabowska-Kupidura – wiek. Ile lat ma wokalistka Top Girls?

Kobiety o wiek się nie pyta, dlatego też Kasia Grabowska-Kupidura nie zdradza także ile ma lat. Jednak jeśli chcesz złożyć jej życzenia urodzinowe, zrób to 8 kwietnia. Kasia z Top Girls to zodiakalny Baran.

Kasia Grabowska-Kupidura – wzrost

Kasia Grabowska-Kupidura nie podaje tak ze ile ma wzrostu. Jednak nie odkryjmy ameryki jeśli poinformujemy, że jest najniższą wokalistką w składzie Top Girls. Jej wzrost możemy określić na około 1,56 m.

Kasia Grabowska – Kupidura - mąż, dzieci

Kasia Grabowska – Kupidura ku zmartwieniu wielu fanów jest zajęta i ma dzieci, a konkretnie jedno - syna. Jej mężem od 2018 roku jest Rafał Kupidura, były piłkarz Wisły Kraków, Stali Mielec i ŁKS Łódź. Po zakończeniu kiery piłkarskiej mąż wokalistki Top Girls pracował w Polskiej Telefonii Cyfrowej jako Dyrektor Rozwoju Produktów. Aktualnie prowadzi agencję reklamową Focus Nation, której jest właścicielem. Para ma syna Oliwiera urodzonego w 2017 roku.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls pokazały to, co do tej pory było zakryte. Fani: „Jesteście tylko ludźmi”

Kasia Grabowska – Kupidura – wykształcenie

Katarzyna Grabowska-Kupidura z wykształcenia jest magistrem Pedagogiki i Animacji Kultury oraz trenerką wokalną. Piosenkarka zdobyła certyfikat Matteo Mazzuca.

Kasia Grabowska – Kupidura – Top Girls

Kasia Grabowska – Kupidura dołączyła do zespołu Top Girls razem z Natalią Siemieniecką we wrześniu 2021 roku. Po tym jak z grupy odeszły Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz. Kasia i Natalia dołączyły do jedynej wokalistki z poprzedniego składu - Justyny Lubas. Girlsband disco polo wykonuje utwory nagrane w poprzednim składzie ale także poszerza repertuar o nowości np. „Rumieńce” czy „Róże i różowe tulipany”.

NIE PRZEGAP: Natalia Siemieniecka – wiek, wzrost, Facebook, siostra, mąż, dzieci, wykształcenie. Ile ma lat i kim jest wokalistka Top Girls?

Kasia Grabowska – Kupidura – Facebook, Instagram

Kasia Grabowska – Kupidura jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Zarówno Facebook jak i Instagram służą jej do komunikacji z fanami. Na FB prowadzi konto jako Kasia Blanka Grabowska na Instagramie jako @ kasia_grabowska_top_girls.

Zobacz w galerii poniżej, jak Kasia Grabowska-Kupidura oraz inne wokalistki Top Girls prezentują się w bikini

Sonda
Którą wokalistkę To Girls lubisz najbardziej?
Kim są nowe Top Girls?