Natalia Siemieniecka – wiek, wzrost, Facebook, siostra, mąż, dzieci, wykształcenie. Ile ma lat i kim jest wokalistka Top Girls?

i

Autor: Instagram.com/officialnatalias Natalia Siemieniecka – wiek, wzrost, Facebook, siostra, mąż, dzieci, wykształcenie. Ile ma lat i kim jest wokalistka Top Girls?

Natalia Siemieniecka – wiek, wzrost, Facebook, siostra, mąż, dzieci, wykształcenie. Ile ma lat i kim jest wokalistka Top Girls?

2022-08-27 15:52

Natalia Siemieniceka to jedna z trzech utalentowanych wokalistek zespołu Top Girls. Zawsze uśmiechnięta piosenkarka o długich blond włosach ma rzeszę fanów, których interesuje wiek, wzrost, wykształcenie, mąż, chłopak, dzieci, siostra czyli wszystko co związane z Natalią z Top Girls. Sprawdź, co udało nam się ustalić.

Natalia Siemienecka kim jest?

Natalia Siemieniecka to nowa wokalistka zespołu Top Girls. Pochodzi z Torunia, jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia. Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Kameralistyki Fortepianowej, wielu konkursów wokalnych ogólnopolskich i międzynarodowych. Występowała również w koncercie z cyklu “Scena Młodych” z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną. Jest zakręconą optymistką, miłośniczką kotów i fanką włoskiej kuchni.

Natalia Siemienicka – wiek. Ile lat ma wokalistka Top Girls?

Natalia Siemienicka nigdy publicznie nie odpowiedziała na pytanie ile ma lat. Jej wiek nie jest znany, ale wiadomo, że jest spod znaku Ryb i obchodzi urodziny 3 marca. To jednak informacja niepotwierdzona oficjalnie przez Natalie a jedynie przekazana nam przez osobę z jej bliskiego otoczenia.

ZOBACZ TEŻ: Natalia z Top Girls o relacji ze swoim ciałem. Internautki nie mogą uwierzyć, że ona też ma ten problem

Natalia Siemienicka – wzrost

Natalia Siemienicka nigdy nie chwaliła się także ile ma wzrostu. Szczupła, długowłosa blondynka na scenie z Top Girls jest jedną z wyższych wokalistek. Jej wzrost jest porównywalny do koleżanki z zespołu – Justyny Lubas, która mierzy 1,74 m.

Natalia Siemieniecka – siostra

Olga Siemieniecka to siostra Natalii. Top Girls. Wokalistka Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, która także jest piosenkarką. Wystąpiła m.in. w dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland”. Siostra Natalii uczy też śpiewu.

NIE PRZEGAP: Natalia z Top Girls pokazała siostrę. To znana wokalistka

Natalia Siemieniecka – chłopak, mąż, dzieci

Natalia Siemieniecka mimo, że jest aktywna w mediach społecznościowych to nigdy nie zdradziła czy jest w związku. Kiedy fani zadają pytania czy w jej życiu jest mężczyzna lub dziewczyna bliska sercu, nie odpowiada. Artystka szczerze swojej prywatności pod tym względem, dlatego nie ma żadnych informacji o tym czy ma chłopaka, męża lub dzieci.

Natalia Siemieniecka – wykształcenie

Jak pisaliśmy wyżej Natalia Siemieniecka ma wykształcenie muzyczne ale nie tylko. Natalia to  italianistka oraz magister coachingu i mentoringu. W wolnym czasie podróżuje i poszerza znajomość języków obcych.

Natalia Siemieniecka – Top Girls

Natalia Siemienicka dołączyła do zespołu Top Girls razem z Katarzyną Kupidurą we wrześniu 2021 roku. Po tym jak z grupy odeszły Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz. Natalia dołączyła do Justyny Lubas. Girlsband disco polo wykonuje utwory nagrane w poprzednim składzie ale także poszerza repertuar o nowości np. „Rumieńce” czy „Róże i różowe tulipany”.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls pokazały to, co do tej pory było zakryte. Fani: „Jesteście tylko ludźmi”

Natalia Siemieniecka – Facebook, Instagram

Natalia Siemienicka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Zarówno Facebook jak i Instagram służą jej do komunikacji z fanami. Na FB prowadzi konto pod swoim imieniem i nazwiskiem na Instagramie jako @officialnatalias.

Sonda
Którą wokalistkę To Girls lubisz najbardziej?
TOP GIRLS Wykon