Kasia z Top Girls nie robi tego od roku. Fani: Gratulacje, kolejne lata będą jeszcze lepsze

i

Autor: Instagram.com/kasia_grabowska_top_girls Kasia z Top Girls nie robi tego od roku. Fani: Gratulacje, kolejne lata będą jeszcze lepsze

Kasia z Top Girls nie robi tego od roku. Fani: Gratulacje, kolejne lata będą jeszcze lepsze

2022-12-13 21:13

Seksowna wokalistka disco polo zdobyła się na szczere wyznanie. Kasia z Top Girls wybrała się na urlop w ciepłe miejsce. Do zdjęcia pozuje w t-shircie z głębokim dekoltem i filiżanką cappuccino. Wygląda przy tym obłędnie, a przy okazji dzieli się z fanami faktami z życia prywatnego.

Kasia Grabowska to jedna z trzech pięknych i utalentowanych wokalistek zespołu Top Girls. Razem z Justyną Lubas i Natalią Siemieniecką tworzy jeden z najpopularniejszych girlsbandów disco polo. Dziewczyny zrobiły sobie urlop od koncertów, więc Kasia postanowiła najwyraźniej wykorzystać ten czas i uciec na chwilę z Polski. Piosenkarka odpoczywa w ciepłym miejscu, gdzie obcisłym w t-shircie z głębokim dekoltem raczy się cappuccino.  Na nowej fotce wygląda bardzo seksownie, co nie umknęło uwadze fanów. Na uwagę zyskuje też opis, który znajduje się pod zdjęciem na Instagramie.

Kasia z Top Girls nie robi tego od roku. Fani: Gratulacje, kolejne lata będą jeszcze lepsze

Oprócz zdjęcia z urlopu, wokalistka Top Girls postanowiła podzielić się z fanami faktem z życia prywatnego. Kasia Grabowska przyznała, że od roku nie pije alkoholu.

- Cheers to subriety!!! To już prawie rok bez alko. Powiem krótko… jest zajeb…. polecam wszystkim, którzy chcą przejść na jasną stronę mocy (pis.oryg.) – pisze Kasia Grabowska na Instagramie.

Internauci nie kryją, że podoba im się wybór wokalistki Top Girls. Oprócz gratulacji chwalą się także swoimi sukcesami i zapewniają, że kolejne lata w trzeźwości będą jeszcze lepsze.

ZOBACZ TEŻ: Wokalistka disco polo pokazała się w seksownej sukience z głębokim dekoltem. Internauci oszaleli na ten widok

- Witaj w klubie, ja już od 10ciu lat bez alko nawet łyka piwa nie chce. Najlepiej być abstynentem i nie pić są ważniejsze sprawy niż alko, nawet mimo tego, że jestem singlem wole założyć rodzinę swoją z kimś niż spożywanie alkoholu.

- Gratulacje, zobaczysz,kolejne lata będą jeszcze bardziej zayebiaszcze.

- Gratuluje, Kasia - komentują internauci.

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM