Top Girls

i

Autor: Instagram.com/zespoltopgirls Zespół Top Girls jest jednym z najpoularniejszych girlsbandów disco polo

Wokalistki disco polo pokazały to, czego fani nie widzą. Dzięki tym zdjęciomTop Girls zyskały w oczach internautów

2022-11-10 19:59

Dziewczyny z Top Girls na scenie wyglądają obłędnie pięknie. Wszystko jest dopracowane - kostiumy, fryzury i makijaż. Koncerty z udziałem Justyny, Kasi i Natalii to solidna dawka pozytywnej energii. Jednak "Topki" miewają także gorsze momenty, o których mało kto mówi. Dziewczyny właśnie pokazały, jak czasami wygląda życie w trasie.

Dziewczyny z Top Girls pokazały, to o czym rzadko się mówi. Sława wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i ogromnym zmęczeniem. Zespół Top Girls jest jednym najbardziej rozchwytywanych w świecie disco polo. Koncerty "Topek" cechuje niezwykła energia. Kiedy Justyna, Natalia i Kasia śpiewają swoje największe hity tłumy pod sceną szaleją. Fani uwielbiają takie piosenki, jak "Róże i różowe tulipany" czy choćby ostatnią nowość "Noc i My". Jednak życie gwiazdy nie zawsze jest różowe, co czym napisały dziewczyny z Top Girls na swoim fanpage'u na Facebooku. Na dowód dodały zdjęcia, na których wyglądają zupełnie inaczej niż na scenie. Po gwiazdorskim looku nie ma śladu.

ZOBACZ TEŻ: Nowy rozdział w życiu wokalistki disco polo. Justyna Lubas z Top Girls ma co świętować

Zawsze wrzucamy zdjęcia z koncertów, kiedy to jesteśmy uśmiechnięte...Dziś nieco inne. W ten weekend przejechałyśmy trasę: Warszawa - Kobylnica - Ełk, a po koncercie w Ełku, o 1:00 w nocy ruszyłyśmy do Stężycy. W hotelu byłyśmy o 6:30, a o 12:00 musiałyśmy być już na próbach. W między czasie wywiady, nagrania, zapowiedzi i... spanie. Przejechałyśmy w sumie 1790 km. Teraz jedziemy do Warszawy (Kasia będzie mogła już położyć się spać), Justyna jedzie z Warszawy do Rzeszowa, a Natalka do Białegostoku.  Jak widzicie są dwie strony medalu. Mamy nadzieję, że jeśli czasem zauważycie na naszych twarzach zmęczenie, to prosimy, bądźcie tolerancyjni  - czytamy na FB zespołu Top Girls

Top Girls dodały także, że taka sytuacja to "oczywiście to nie wina organizatorów, a chyba…naszej popularności, że jeździmy po całej Polsce. Też się nie żalimy, bo coś jest za coś - po prostu chciałyśmy pokazać Wam jak to wszystko wygląda "od kuchni". Fani docenili szczerość dziewczyn. Pod postem pojawiło się mnóstwo wspierających komentarzy. 

- Jesteście też tylko ludźmi i należy wam się zrozumienie.

- Brawo dziewczyny dla was za wytrwałość. Nikt z nas nie wodzi tego ile musicie przejechać kilometrów na koncerty i jak mało snu macie podczas tych wakacji. Teraz tylko odpoczynek i regeneracja.

- Taka naturalność jest extra a nie tylko udawanie pozdro.

- Najlepsze dziewczyny.  Dużo siły i odpoczynku - piszą internauci.

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?
Top Girls śpiewają "O Tobie Kochana" zespołu Milano - tylko w VOX FM