Nowy rozdział w życiu wokalistki disco polo. Justyna Lubas z Top Girls ma co świętować

i

Autor: Instagram.com/justi_topgirls_officialprofil Nowy rozdział w życiu wokalistki disco polo. Justyna Lubas z Top Girls ma co świętować

Nowy rozdział w życiu wokalistki disco polo. Justyna Lubas z Top Girls ma co świętować

2022-11-06 20:41

Justyna Lubas ma powody do świętowania. Wokalistka zespołu Top Girls wkracza w nowy etap w życiu. Fani ślą życzenia, bliscy przynoszą prezenty. Na imprezie Justyny nie brakowało także gwiazd disco polo.

Wokalistka zespołu Top Girls przekroczyła symboliczny moment na osi czasu. Justyna Lubas 5 listopada 2022 roku skończyła 30 lat. Z tej okazji zorganizowała imprezę na której nie zabrakło gwiazd disco polo, wśród nich twórca hitu „Goń za marzeniami” – Dominik Bajorek. Koleżanki z zespołu złożyły jej życzenia także na FB.

- Justynko, życzymy Ci wszystkiego co najpiękniejsze: niech spełnią się Twoje marzenia - te duże i małe, zdrówko dopisuje, aby pogoda ducha Cię nie opuszczała i czas wolniej płynął, abyś mogła cieszyć się każdym dniem na 100%.  Życzymy Ci również wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym – czytamy na profilu Top Girls na Facebooku.

W sieci nie  brakuje także życzeń od fanów, do których się dołączamy. Szczęścia!

ZOBACZ TEŻ: Wielki hit disco polo w hiszpańskiej wersji tango! Joan Bonjour nagrała „Mama ostrzegała”. „Mamá advertía" w wykonaniu uczestniczki Mam talent to zupełnie inny numer

- Wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej Justynki dużo zdrówka szczęścia miłości i radości spełnienia wszystkich marzeń i dużo sukcesów zawodowych i prywatnych.

- Justynko, w tym szczególnym dla Ciebie dniu życzę Ci, żeby spełniły się Twoje najskrytsze marzenia. Życzę Ci również samych sukcesów zawodowych i osobistych. Niech szczery uśmiech zawsze gości na Twojej twarzy. Sto lat.

- Justi. Sto lat. Niech pozytywna energia nigdy cie nie opuszcza - życzą fani Justyny Lubas na Facebooku Top Girls.

Justyna Lubas z Top Girls oraz Dominik Bajorek

i

Autor: Instagram.com/justi_topgirls_officialprofil Dominik Bajorek był jednym z gości na imprezie urodzinowej Justyny Lubas z Top Girls
Top Girls śpiewają "O Tobie Kochana" zespołu Milano - tylko w VOX FM