Justyna Lubas – wiek, wzrost, mąż, dzieci, rozstanie, wykształcenie, Instagram. Ile ma lat i kim jest wokalistka Top Girls?

i

Autor: Instagram.com/justi_topgirls_officialprofil Justyna Lubas – wiek, wzrost, mąż, dzieci, rozstanie, wykształcenie, Instagram. Ile ma lat i kim jest wokalistka Top Girls?

Justyna Lubas – wiek, wzrost, mąż, dzieci, rozstanie, wykształcenie, Instagram. Ile ma lat i kim jest wokalistka Top Girls?

2022-08-28 15:50

Justyna Lubas jest związana z zespołem To Girls od zawsze. Wokalistka nie zdecydowała się na rozstanie z girlsbandem nawet kiedy ze składu odeszły Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz. Piosenkarka disco polo ma mnóstwo fanów, którzy chcą wiedzieć o niej wszystko - wiek, wzrost, wykształcenie, mąż, dzieci i wiele więcej. Sprawdź, co udało nam się ustalić. Kim jest Kasia Justyna Lubas?

Justyna Lubas -  kim jest wokalistka Top Girls?

Justyna Lubas to filar zespołu Top Girls. Pochodzi ze wsi Baryczka koło Rzeszowa. Wokalistka jest związana z grupą od początku istnienia zespołu. Jej prawdziwa  przygoda z muzyką zaczęła się w 2015 roku. Wzięła udział w talent show „Disco Star". Justyna Lubas wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że muzyka jest dla niej sensem życia. Dlatego sama przyznaje, że gdyby nie została piosenkarką byłaby „chałturnikiem”.

ZOBACZ TEŻ: To koniec Top Girls jaki znamy! Angelika i Paula odchodzą z zespołu

Justyna Lubas – wiek. Ile lat ma wokalistka Top Girls?

Justyna Lubas urodziła się w 1992 roku. Mimo, że kobiet się o wiek nie pyta, to 5 listopada 2022 wokalistka skończy 30 lat.

Justyna Lubas – wzrost

Justyna Lubas to jedna z najbardziej wysportowanych i najwyższych wokalistek nie tylko w zespole Top Girls. Piosenkarka zachwyca wspaniałą figurą, którą zawdzięcza m.in. ćwiczeniom na siłowni. Jej wzrost to 1,74 m.

Justyna Lubas - mąż, dzieci, rozstanie

Justyna Lubas niewiele mówi o swoim życiu prywatnym ale wiadomo, że ewentualny mąż to raczej pieśń przyszłości. Podobnie jeśli chodzi o dzieci. Wokalistka Top Girls w 2020 roku rozstała się ze swoim narzeczonym.

NIE PRZEGAP: Wzruszające wyznanie Justyny z Top Girls. Pod uśmiechem skryte było cierpienie

Justyna Lubas – wykształcenie

Wykształcenie Justyny Lubas to technik żywienia i gospodarstwa domowego. Mimo, że wokalistka od czasu do czasu opowiada o smakołykach z rodzinnego domu, to nie chwali się tym co ugotowała. Jednak z pewnością wykorzystuje szkolną wiedzę do utrzymania nieskazitelnej figury.

Justyna Lubas – Top Girls

Justyna Lubas jest w zespole Top Girls od początku jego istnienia czyli 2016 roku. Girlsband został stworzony przez wytwórnię Green Star. Na casting do zespołu wybrała piosenkę „Dotknij mnie” grupy Mejk. Jej wokal i osobowość zachwyciły jury i jeszcze tego samego dnia została zaproszona do formacji, którą współtworzyła razem z Angeliką Żmijewską i Paulą Karpowicz. 5 września 2021 roku wytwórnia podała informację o zmianach w składzie. Po tym, jak w styczniu tego roku Paula i Angelika uznały, że czas rozstać się z grupą firma rozpoczęła poszukiwania nowych wokalistek. Po przesłuchaniu około 70 osób do Justyny Lubas dołączyły: Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura.

ZOBACZ TEŻ: Justyna Lubas apeluje do fanów. Chodzi o nowe wokalistki Top Girls

Justyna Lubas – Facebook, Instagram

Justyna Lubas jest sporadycznie aktywna w mediach społecznościowych. Jednak zarówno Facebook jak i Instagram służą jej do komunikacji z fanami. Na FB prowadzi konto jako Justyna Lubas na Instagramie jako @justi_topgirls_officialprofil.

Seksowne wokalistki Top Girls na Florydzie. Ale ciała! Zobacz w galerii poniżej

Sonda
Którą wokalistkę To Girls lubisz najbardziej?
Kim są nowe Top Girls?