Wzruszające wyznanie Justyny z Top Girls. Pod uśmiechem skryte było cierpienie

2021-06-03 8:10 AM.
Wzruszające wyznanie Justyny z Top Girls. Pod uśmiechem skryte było cierpienie
Autor: Instagram.com/justi_topgirls_officialprofil Wzruszające wyznanie Justyny z Top Girls. Pod uśmiechem skryte było cierpienie

Zawsze uśmiechnięta wokalistka Top Girls postanowiła ujawnić prawdę o swoim życiu. Justyna Lubas przyznała, że miała trudny czas, który na szczęście już za nią. Teraz jest szczęśliwa i zakochana z wzajemnością, jednak jeszcze niedawno było zupełni inaczej.

Justyna Lubas to jedna z trzech utalentowanych  i pięknych wokalistek zespołu Top Girls. Dziewczyny są na szczycie jeśli chodzi o scenę disco polo. Mogłoby się wydawać, że w życiu prywatnym też wszystko jest doskonałe. Mnóstwo uśmiechniętych zdjęć mediach społecznościowych utwierdza fanów w tym przekonaniu. Jednak w przypadku Justyny prawda okazała się inna. Wokalistka w ubiegłym roku nagle zmieniła kolor włosów z jasnego blondu na dużo ciemniejszy. Teraz przyznała dlaczego tak się stało. Na Instagramie Justyna z Top Girls pokazała zdjęcie ze zmienioną fryzurą i napisała: -„To zdjęcie było wykonane w czasie, gdy szłam mocno pod górkę - co świadczy o tym zmiana koloru włosów. Z własnego doświadczenia wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny" - czytamy we wpisie Justyny. Dalej wokalistka wyjaśnia, co było przyczyną tych zmian.

pierwsza bardzo ważna dla mnie sprawa " dopiero teraz wiem co znaczy miłość" Kochać i być kochaną" ❤--❤ tak, tak od razu Wam odpowiadam "Mam fantastycznego mężczyznę który mnie wspiera. Jest moim przyjacielem, kochankiem i Partnerem życiowym."-druga bardzo ważna sprawa to taka, że toksyczne osoby same usunęły się z mojego życia, pamiętajcie dużo osób które uważacie za przyjaciół zwyczajnie zatruwają Nasze życie lub najchętniej jak tylko pojawi się im okazja wbijają nóż w Twoje plecy.- trzecia kwestia to taka: dziękuję Bogu za tą czarną dolinę łez i trudów. Bo dzięki temu wychodzę na szczyt gdzie mogę ujrzeć jasnośći dojrzeć to co najlepsze oraz najpiękniejsze - wyznaje na Instagramie Justyna z Top Girls

Gwiazda disco polo dostała mnóstwo wsparcia od fanów, którzy w komentarzach pod postem wpisali sporo ciepłych słów. Wielu Internautów dodało, że wpis Justyny dał im sporo do myślenia nad własnym życiem. Nie obyło się również bez wzruszeń.Najważniejsze jednak, że Justyna ma trudne chwile za sobą - "Moi drodzy nareszcie zaczęłam żyć, cieszyć nawet z najmniejszej rzeczy. Tego Wam życzę z całego serducha" - zakończyła swój wpis Justyna.

Raport z Anteny 02.06

Rolnicy. Podlasie. Quiz o serialu i jego bohaterach

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Ile do tej pory powstało sezonów serialu "Rolnicy. Podlasie"?
Nasi Partnerzy polecają