Skolim pokazał swoje zdjęcia z dzieciństwa! Król latino mocno się zmienił

i

Autor: Youtube.com/SKOLIM Official, Instagram.com/skolim__

król latino

Skolim pokazał swoje zdjęcia z dzieciństwa! Król latino mocno się zmienił

2023-08-30 13:12

Dziś kochają się w nim tysiące kobiet w Polsce. Skolim zachwyca je swoim wyglądem, piosenkami i świetną formą. Jednak zanim na jego brzuchu pojawił sześciopak, a on zaczął otaczać się pięknymi dziewczynami, król latino wyglądał zupełnie inaczej. Konrad podzielił się w sieci swoimi zdjęciami z dzieciństwa. Będziecie w szoku.

Skolim w dzieciństwie

Pod jego teledyskami w sieci są miliony wyświetleń, a on sam nie narzeka na brak rozpoznawalności. Konrad Skolimowski to obecnie jeden z najpopularniejszych piosenkarzy młodego pokolenia w naszym kraju. Fanki kochają go nie tylko za świetne numery, jak chociażby "Wyglądasz idealnie", "Nie dzwoń do mnie mała" czy "Kiss me baby", ale i świetny wygląd. Skolim chętnie chwali się bowiem swoim ciałem w sieci oraz na koncertach. Często eksponuje swój umięśniony brzuch, a ostatnio podzielił się nawet nagą fotką! Jednak zanim król latino zaczął podbijać parkiety w całym kraju, był małym, niepozornym chłopcem z wielkimi marzeniami. Wokalista udostępnił ostatnio w sieci swoje zdjęcia z tamtego okresu. I trzeba przyznać - zmienił się nie do poznania! Będziecie mocno zdziwieni jego metamorfozą.

Cały Ja - Skolim

Skolim jako dziecko

Na Instagramie Skolima pojawiło się ostatnio zdjęcie, na którym możemy go zobaczyć na tle lasu i gór. Trudno powiedzieć ile mógł mieć wtedy lat, jednak był na pewno bardzo młody! Skolim na fotce ma biały t-shirt i krótkie spodenki. A jego głowę zdobią długie, blond włosy. Fani w komentarzach nie mogli wyjść z zachwytu, ale jednocześnie byli i mocno zaskoczeni! Trudno się dziwić - piosenkarz zmienił się nie do poznania.

Wyrosłeś na niezłego byka 🔥

Ale z Pana był blondasek w dzieciństwie tylko brakowało Panu aureoli I skrzydeł.

Jeszcze wtedy nieświadomy w przyszłości swojej popularności 😍❤️

- czytamy w komentarzach pod fotką Skolima.

Trzeba przyznać, że jego "transformacja" robi wrażenie! Zdjęcie zostawiamy Wam poniżej. Oceńcie sami!

Jak dobrze znasz Skolima? Quiz dla fanów

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię Skolim?