Skolim z kolejnym sukcesem na koncie

i

Autor: YouTube SKOLIM Official Skolim "Nie dzwoń do mnie mała" to kolejny hit na koncie wokalisty

Skolim zgarnia wszystko! Kolejny sukces na koncie popularnego wokalisty

2023-03-06 12:52

28 milionów wyświetleń w serwisie YouTube w ciągu miesiąca. "Nie dzwoń do mnie mała" to kolejny kawałek Skolima, który zdecydowanie podbił serca fanów! Nic dziwnego, że ten numer przyniósł wokaliście kolejny sukces do kolekcji, czyli pierwsze miejsce w najnowszym notowaniu Best Listy VOX FM. Jak wygląda reszta podium?

Best Lista VOX FM notowanie 3 marca 2023

Miley Cyrus musiała ustąpić pierwszego miejsca Skolimowi i jej "Flowers" spada, ale tylko na drugą pozycję. Z kolei na 3. miejsce wskakuje DJ Cargo "Everybody". Autor największego skoku minionego tygodnia Defis wypada z podium, a jego "Tylko czas" z 2. miejsca ląduje miękko na piątej pozycji. Czwarte miejsce należy do INNY z kawałkiem "Yummy". Rumuńska wokalistka to w ostatnich dniach bardzo głośna postać w naszym kraju. Po preselekcjach do konkursu Eurowizji widzowie zarzucają Blance, że jej zwycięski numer "Solo" jest łudząco podobny do kawałka "Up" którym INNA podbijała listy przebojów w 2021 roku.

CZYTAJ TAKŻE: Blanka opuściła Polskę! Zaraz po preselekcjach wyleciała z kraju

Wracając jednak do 448 notowania Best Listy VOX FM, wśród propozycji nie brakuje nowości disco polo jak i tanecznych numerów zza granicy: Bayera "Zabawmy się", Top Girls "To nie tak", Chucho "Jesteś top", Fastboy i Topic "Forget you", Ofenbach "Body talk" oraz Glockenbach i Joel Corry "Yeah". Czy ktoś z nich wskoczy na podium w przyszłym tygodniu? Przekonamy się w kolejny piątek po 18:00 w VOX FM.

Wesele Marzeń z VOX FM | Skolim zagra dla wybranej pary

Wokalistka disco polo niemal naga hasa po śniegu. Zdjęcia są obłędne