Skolim zmienił kolor włosów ale fani i tak patrzą na ciało. Wokalista disco polo zdjął koszulkę. Reakcje? Mrrr

2022-11-10 15:33 AM.
Skolim zmienił kolor włosów ale fani i tak patrzą na ciało. Wokalista disco polo zdjął koszulkę. Reakcje? Mrrr
Autor: Instagram.com/skolim__ Skolim zmienił kolor włosów ale fani i tak patrzą na ciało. Wokalista disco polo zdjął koszulkę. Reakcje? Mrrr

Skolim to aktualnie jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo. Jego hit „Wglądasz idealnie” fani wykorzystują także do komentowania zdjęć, które piosenkarz publikuje w mediach społecznościowych. Na najnowszym zdjęciu Skolim pozuje w nowej fryzurze za to z nagim torsem. Fotkę komentują zarówno panie jak i panowie.

Niebieskie włosy wokalisty disco polo nikogo nie wywołują takiej relacji fanów jak nagi umięśniony tors. Skolim kolejny raz rozgrzał Internet. Twórca hitu „Wyglądasz idealnie” pokazał zdjęcie z treningu. Czym wywołał lawinę komentarzy pełnych podziwu fanów i fanek.

Skolim pokazuje nagi tors. Zdjęcie wokalisty disco polo niektórych przyprawia o szybsze bicie serca

O tym, że Konrad Skolimowski poświecą sporo czasu na treningi fani wiedza doskonale. Skolim, nie tylko śpiewa ale także walczy na ringu. 26 listopada 2022 znów stanie w oktagonie na gali Prime Show MMA 4. Tym razem skrzyżuje rękawice z kolega z branży. Jego przeciwnikiem będzie „Księciunio”. Skolim przygotowuje się do walki na poważnie pod okiem najlepszych trenerów. Zdjęcie z treningu trafiło do sieci. Widać na nim,ze piosenkarz zmienił kolor włosów z blond na niebieski ale nie to wywołało lawinę komentarzy wśród fanów. Skolim pozuje bez koszulki, a jego nagi tors sprawia,że fankom szybciej bije serce. Formę wokalisty doceniają także panowie.

ZOBACZ TEŻ: Camasutra zrobiła coś niesamowitego. Nowość wokalistki disco polo to złoto. Romantyzm, nostalgia i niebiański głos

- Stary czad forma.

- Konrad i to twoje ciało mrr...

- Dla mnie to byłby forma życia. Szacun.

- Apollo - komentują internauci.

Sonda
Czy Skolim wygra w Prime MMA 4?
Skolim - Jest Weekend w VOX FM
Nasi Partnerzy polecają