Skolim znów idzie na rekord. „Nie dzwoń do mnie mała” buja tak, że wygrywa internety

i

Autor: YouTube.com/ SKOLIM Official Skolim. Kadr z teledysku „Nie dzwoń do mnie mała”

Skolim znów idzie na rekord. „Nie dzwoń do mnie mała” buja tak, że wygrywa internety

2023-01-11 10:09

Skolim znów jest na szczycie. Młody wokalista łączy disco polo i reggaeton w taki sposób, że kolejny kawałek zdobywa miliony odsłon w krótkim czasie. „Nie dzwoń do mnie mała” od kilku dni jest numerem jeden w karcie na czasie, w kategorii muzyka na polskim YouTube. A liczba wyświetleń w niecały tydzień po premierze robi wrażenie.

Wszystko wskazuje na to, że najnowsza piosenka Konrada Skolimowskiego ma szanse powtórzyć sukces hitu „Wyglądasz idealnie”. Skolim zaprezentował nowość pod tytułem „Nie dzwoń do mnie mała” zaledwie sześć dni temu (5 stycznia 2023), a teledysk jest od kilku dni jest najchętniej oglądanym na polskim YouTube. Liczba odsłon przekroczyła już siedem milionów i zbliża się do ośmiu.

ZOBACZ TEŻ: Pokusa 2023. Film erotyczny z gwiazdą disco polo wchodzi na ekrany. Premiera, obsada, zwiastun – wszystko, co chcesz wiedzieć o tej produkcji

- 2 mln wyświetleń w 21 godzin! Wiedziałem że to się rozwinie.

- Super nuta nie mogę przestać słuchać. Zdecydowanie moja ulubiona.

- No i mamy kolejny hicior. Brawo Konrad. Świetna robota, teledysk też wymiata - komentują internauci.

Jeśli fani nadal będą tak ochoczo odtwarzać teledysk do piosenki „Nie dzwoń do mnie mała” to Skolim ma szanse powtórzyć albo nawet przebić sukces ubiegłorocznego hitu „Wyglądasz idealnie”. W ciągu pół roku od premiery klip został odtworzony sto milionów razy, co dało Skolimowi pierwsze miejsce w zestawieniu najpopularniejszych teledysków w Polsce w serwisie YouTube.

Sonda
Która piosenka Skolima podoba Ci się najbardziej?
Skolim śpiewa "Ostatni raz zatańczysz ze mną" Tribbsa - tylko w VOX FM