Skolim - Nie dzwoń do mnie mała

i

Autor: YouTube SKOLIM Official Czy Skolim znów zrobił hit roku?

Skolim znów to zrobi. Jesienią spełni życzenie fanów

2023-01-28 17:17

Skolim to jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo młodego pokolenia. Wokalista, który ostatnio robi furorę w sieci łącząc disco z reggaetonem wróci na scenę jednego z największych koncertów muzyki tanecznej w Polsce. Autor hitu „Wyglądasz idealnie” spełni tym samym życzenie fanów.

To już oficjalne. Fani Konrada Skolimowskiego znów będą mogli usłyszeć jego największe hity – „Wyglądasz idealnie” czy „Nie dzwoń do mnie mała” – na koncercie w Warszawie. Organizatorzy jednej z największych imprez plenerowych z muzyką taneczną – Roztańczony PGE Narodowy 2023 – odkryli karty. Skolim będzie jedną z gwiazd, które wystąpią 30 września na PGE Narodowym.

 - Spełniamy życzenia i witamy Skolima! Występ Artysty w 2022 na PGE Narodowym był niezapomnianym muzycznym wydarzeniem i pozostawił po sobie niedosyt na dłużej. Chcemy więcej takich występów.  Kto widział ten wie – napisali organizatorzy imprezy.

ZOBACZ TEŻ: Edyta Folwarska ma w niej wsparcie. Paula Karpowicz (Topky) szczerze o koleżance: Jestem z niej cholernie dumna

Sonda
Czekasz na koncert Skolima na PGE Narodowym?
Skolim - Jest Weekend w VOX FM