Skoti (Jagoda i Brylant) debiutuje solo. Piosenki „Ona ma focha” posłuchasz przed premierą w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Skoti (Jagoda i Brylant) debiutuje solo. Piosenki „Ona ma focha” posłuchasz przed premierą w VOX FM! Kiedy?

Skoti (Jagoda i Brylant) debiutuje solo. Piosenki „Ona ma focha” posłuchasz przed premierą w VOX FM! Kiedy?

2022-02-07 18:30

Skoti czyli Dominik Kot doskonale znany fanom disco polo z zespołu Jagoda i Brylant debiutuje jako solista. Niebawem do sieci trafi nowość pod tytułem „Ona ma focha”. Wcześniej piosenki będzie można posłuchać w radiu. „Ona ma focha” - Skoti przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Utwór pod tytułem „Ona ma focha” to solowy debiut Dominika Kota. Skoti postanowił wziąć na warsztat piosenkę swojego przyjaciela Sebastiana Kowalczyka, który napisał słowa i muzykę. Solowy kawałek nie oznacza jednak, że Skoti odchodzi z zespołu Jagoda i Brylant z którego znają go fani disco polo. „To taka moja fanaberia. Po prostu siedzi we mnie tak wiele pomysłów, że postanowiłem zrobić coś nowego" - mówi w rozmowie z voxfm.pl Skoti. Do sieci trafiła już zapowiedź teledysku najnowszej produkcji Dominika. „To będzie debiut! Czekam!" - skomentował Dj Sequence. Wtórują mu zniecierpliwieni fani. Tych z pewnością ucieszy fakt, że piosenki będzie można posłuchać w radiu jeszcze zanim trafi do sieci. Skoti (Jagoda i Brylant) debiutuje solo. Piosenki „Ona ma focha” posłuchasz przed premierą tylko w VOX FM we wtorek, 8 lutego po 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM. Znów przetasowania na podium. Kto zwyciężył 392 notowanie?

PORANNE_WYJCE - STARA TWOJA [DARIA - PARANOIA PARODIA]

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Narodziny córki planowałam zgodnie z numerologią i astrologią. Widziałam, że chcę lwa i numerologiczną 3 od zawsze. Tak jak ja. Jak już wiedziałam, że musimy robić cesarkę, godzinę ustaliłam z astrolożką, by gwiazdy były poukładane, jak najlepiej się da.