Skrajne opinie widzów o nowej odsłonie i studiu Dzień dobry TVN. Wyszło paskudnie

i

Autor: Instagram.com/dziendobrytvn

telewizja

Skrajne opinie widzów o nowej odsłonie i studiu Dzień Dobry TVN. "Wyszło paskudnie"

2023-08-28 11:55

Dzień Dobry TVN w nowej odsłonie wystartowało! Program wraz z rozpoczęciem jesiennej ramówki stacji zyskał inną godzinę emisji, a także nowe studio. Odświeżeniu uległ też skład prowadzących DDTVN. Jednak to nowa scenografia wywołała u widzów najwięcej emocji. Opinie o niej są mocno podzielone. Nie wszystkim się spodobało.

Nowe studio Dzień Dobry TVN i godzina emisji

Wraz z ostatnim tygodniem sierpnia widzowie TVN mogli zobaczyć w poniedziałkowy poranek nową odsłonę flagowego programu stacji. Nowe Dzień Dobry TVN wystartowało o innej porze, niż do tej pory, bo już o 7:45. I właśnie o tej godzinie z widzami będą witali się prowadzący śniadaniówkę w jesiennej ramówce. W samym składzie prowadzących również zaszły zmiany. Kilka miesięcy temu z audycją pożegnali się Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan. Pozostali w niej natomiast Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Dyrektor programowa TVN zapowiada, że już w listopadzie może do nich dołączyć jednak jeszcze jedna, czwarta para. Jednak w widzach Dzień Dobry TVN w poniedziałkowy poranek najwięcej emocji wzbudziło nowe studio programu.

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Nowa odsłona Dzień Dobry TVN

Wraz ze startem nowej ramówki w studiu Dzień Dobry TVN zaszły zmiany. W oknach możemy zobaczyć teraz białe kraty. Mniej jest też zieleni, a samo studio stało się mocniej stonowane. Zmiany zaszły także m.in. w kąciku newsowym, w którym teraz widzowie mogą usłyszeć najważniejsze informacje danego dnia. Do innej części studia została też przeniesiona kuchnia, w której postawiono mocno na brąz. Te rewolucje nie wszystkim widzom przypadły jednak do gustu. Sporo osób zarzuca, że studio po zmianach stało się bardziej chłodne i mniej przytulne, co można zobaczyć w konkurencyjnym Pytaniu na Śniadanie.

Beznadziejna i brzydka jest ta scenografia 🤦‍♀️😬👎...Miało być rodzinnie, przytulnie, a wyszło paskudnie!🤦‍♀️😬👎 Kto to wymyślił i co na to pani Dorota ? Proponuję zajrzeć do konkurencji!

Za surowe ,kojarzy mi się z salkami korpo. Oczywiście gusta mogą być różne.

Bardzo stylowo 😍 ale przydałoby się troszkę zieleni ✌🏻

- czytamy w komentarzach w sieci.

Czy ekipa DDTVN weźmie sobie do serca uwagi widzów i wprowadzi kolejne zmiany? O tym przekonamy się zapewne w najbliższych dniach.

Dorastaliście w czasach PRL? Te programy telewizyjne dla dzieci musicie znać! Sprawdźcie, ile z nich pamiętacie!

Pytanie 1 z 11
Jak miała na imię najsłynniejsza pacynka PRL, z którą w programie rozmawiali Zygmunt Kęstowicz, Tadeusz Chudecki i Artur Barciś?