Co dalej z Dzień dobry TVN? Dyrektor programowa mówi o nowej parze prowadzących

i

Autor: AKPA

telewizja

Co dalej z Dzień dobry TVN? Dyrektor programowa mówi o nowej parze prowadzących

2023-08-24 13:29

Zmiany w Dzień Dobry TVN to temat, który w ostatnich tygodniach rozgrzewa internautów. Wiele osób zastanawia się, kto poprowadzi Dzień Dobry TVN w nowym sezonie, jak będzie wyglądało nowe studio i czego możemy się spodziewać. Ostatnio emocje postanowiła podgrzać dodatkowo dyrektor programowa stacji TVN. Co powiedziała?

Zmiany w Dzień Dobry TVN

Jesień ma być nowym otwarciem dla Dzień Dobry TVN. To jeden z najbardziej lubianych przez widzów programów stacji. Ci nie tylko interesują się tematami, które pojawiają się w audycji, ale również mają swoje ulubione i znienawidzone pary prowadzących. Jakiś czas temu w DDTVN zaszły spore zmiany. Audycję opuścili Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan. Ta ostatnia nie musiała jednak długo rozpaczać. Gwiazda szybko dostała angaż do nowej roli, a wkrótce ma mieć także własny program. Co jednak czeka nas w Dzień Dobry TVN jesienią? Zmienić ma się m.in. studio programu, a także godzina emisji. DDTVN ma zaczynać się już o 7:45. Widzów będą witali Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Być może jednak nie tylko oni...

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Nowi prowadzący w Dzień Dobry TVN

Po odejściu z Dzień Dobry TVN kilku prowadzących wielu widzów zaczęło się zastanawiać, kto zajmie ich miejsce. Emocje podgrzał fakt, że wakacyjną odsłonę audycji prowadziło sporo nowych osób, które do tej pory mogliśmy oglądać w roli reporterów. Okazuje się, że być może już wkrótce ktoś z nich dołączy do grona prowadzących. Jak zdradziła w rozmowie z Pudelkiem dyrektor programowa TVN, Lidia Kazen - w audycji być może pojawi się czwarta para. Mogłoby się to wydarzyć jeszcze w tym roku - w listopadzie. Obecnie trwają otwarte castingi. Stacja chce bowiem znaleźć, jak najlepszy duet prowadzących, który nie tylko będzie się dobrze sprawdzała na ekranie, ale który polubią również widzowie. Kim będzie nowa para prowadzących w Dzień Dobry TVN? Tego dowiemy się zapewne już niebawem.

Jak dobrze znasz teksty piosenek zespołu Piękni i Młodzi? Rozwiąż nasz QUIZ

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki "Jak w bajce". "Kiedy jest gorąco, nocą chcę na plaży..."