gwiazdy

Sławomir i Kajra krótko o zmianach w TVP. "Szkoda, że to się skończyło"

2024-04-12 0:45

Tej pary chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Sławomir i Kajra to jedno z najsłynniejszych małżeństw w polskim showbiznesie. Przez lata dorobili się nie tylko niezłej kariery muzycznej, ale i telewizyjnej. Ostatnio postanowili podzielić się tym, co sądzą o zmianach, które zaszły w telewizji publicznej.

Sławomir i Kajra o zmianach w TVP

Ostatnie lata dla Sławomira i Kajry były niezwykle owocne. Para nie tylko wydawała numery, które cieszą się ogromną popularnością fanów, ale i bardzo często występowała w telewizji. Nie bez powodu Sławomir Kajra mają miano jednych z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd muzycznych. To oni stworzyli bowiem takie hity, jak "Miłość w Zakopanem", "Weselny pyton" czy ostatnio "Kolorowy film". Z tymi numerami małżeństwo jeździ po całym świecie, a fani na koncertach nie kryją zachwytu. Jednak sukces muzyczny przełożył się i na zainteresowanie telewizyjne. W ostatnich latach Sławomir Kajra niezwykle często pojawiali się na antenach TVP. Obecnie prowadzą kolejny sezon programu "Tak to leciało!", a wcześniej byli gospodarzami "Big Music Quiz". W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o tym, że wraz ze zmianami w TVP małżeństwo straci swoją posadę. Co sami SławomirKajra sądzą o zmianach w TVP?

Sławomir i Kajra: „Rozwodu nie będzie. Przysiegaliśmy i tak będzie do końca”

Sławomir i Kajra skomentowali zmiany w TVP

W ostatnich tygodniach w TVP zachodzą spore zmiany. W stacji nie tylko zmieniła się obsada prowadzących programy informacyjne, ale i rozrywkowe. Wymieniono np. cały skład porannego show "Pytanie na śniadanie". Co o zmianach w TVP sądzą Sławomir Kajra? O to zapytał ich ostatnio JastrzabPost. Jak przyznała Kajra - zawsze zmiany są potrzebne, dobre i pokazują nowe możliwości. Jak dodała "czasami możemy czuć, że było coś fajnego, szkoda, że to się skończyło", ale w takiej sytuacji zawsze otwierają się nowe drogi i inny sposób wyrażania siebie. Wokalistka stwierdziła, że oczywiście szkoda jej niektórych programów, które były w telewizji i się skończyły, ale jest to naturalne i nie ma się czemu dziwić. Wraz ze Sławomirem przyznała, że trzeba dać szansę nowym osobom i trzymać za nie kciuki. My za Sławomira i Kajrę oczywiście również trzymamy! Tym bardziej, że planują w tym roku dużo niespodzianek muzycznych.