gwiazdy

Sławomir i Kajra mocno zaskoczyli fanów! Zagrają z polskim One Direction!

2024-02-15 14:16

Sławomir i Kajra w Walentynki mocno zaskoczyli swoich fanów nowym teledyskiem do numeru "Nowy świat". Jednak czujni widzowie zauważyli z pewnością, że to nie jedyna informacja tego dnia. Para na końcu filmu umieściła bowiem ważny komunikat. Już wkrótce czeka nas wyjątkowa współpraca duetu z popularnym zespołem.

Sławomir i Kajra - Nowy świat

Niewiele jest małżeństw w polskim showbiznesie, które mogą pochwalić się choć w części tak dużą popularnością, jak Sławomir Magdalena Kajra Kajrowicz. Para regularnie koncertuje w całej Polsce, a nawet i poza jej granicami. Zaskakuje nas nowymi numerami, a w dodatku można ją oglądać w licznych programach telewizyjnych. Małżeństwo prowadzi bowiem show "Tak to leciało!" i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zobaczymy tę parę również w nowej edycji programu. Sławomir Kajra przyzwyczaili nas również do tego, że lubią robić nam niespodzianki. 14 lutego, w Walentynki zaprezentowali teledysk do utworu "Nowy świat", który niezwykle mocno spodobał się ich fanom. Pod klipem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Na końcu teledysku widnieje jednak nietypowa zapowiedź.

Sławomir i Kajra: „Rozwodu nie będzie. Przysiegaliśmy i tak będzie do końca”

Sławomir i Kajra z Felivers

Czegoś takiego raczej nikt się nie spodziewał. Sławomir Kajra stworzą zaskakujące połączenie w nowej piosence? Na to wskazywałyby słowa, które pojawiły się na końcu teledysku do numeru "Nowy świat". Po zakończeniu klipu na kilka sekund pojawia się bowiem Sławomir razem z zespołem FeliversChłopaki zachęcają do tego, by zasubskrybować kanał Sławomira. Jednak nietypowe zdania pada po tych słowach. Sławomir mówi bowiem "i nie przegapcie naszej nowej wspólnej piosenki". Po czym z ust jednego z członków Felivers możemy usłyszeć "Widzimy się". To oznaczałoby, że już niebawem Sławomir i Felivers połączą siły. Co wyjdzie z tego połączenia? Sami jesteśmy ciekawi, bo wydaje się, że są z nieco dwóch różnych światów. Z drugiej jednak strony, takie połączenia nie raz już wypalały i tak może być również tym razem. Jedno jest pewne - z niecierpliwością czekamy na nowy numer Sławomira i "polskiego One Direction", jak piszą o Felivers niektórzy fani.