gwiazdy

Sławomir i Kajra ruszyli na podbój Nowego Jorku! Co z fanami w Polsce?

2023-09-25 19:23

Sławomir i Kajra jakiś czas temu poinformowali w sieci, że zagrali swój ostatni koncert plenerowy. Teraz małżeństwo opuściło Polskę i ruszyło na podbój Nowego Jorku! Co to oznacza dla fanów autorów hitu "Miłość w Zakopanem"? Czy znani piosenkarze będą teraz robili karierę poza granicami naszego kraju?

Sławomir i Kajra poza granicami Polski

Trudno chyba byłoby znaleźć osobę w Polsce, która choć raz nie słyszała o Sławomirze i Kajrze lub przynajmniej o ich numerze "Miłość w Zakopanem". Małżeństwo przed laty wdarło się na salony i nie zamierza znikać z muzycznego rynku, co najlepiej widać po liczbie koncertów, które grają Sławomir i Kajra, wyświetleniach pod ich nowymi piosenkami, a także licznych programach telewizyjnych, w których występują. Mówiąc wprost - te gwiazdy nie mogą narzekać na brak pracy i zainteresowania ze strony fanów. Ostatnio jednak para poinformowała swoich miłośników o tym, że zagrała ostatni koncert plenerowy. Czy to oznacza, że znane małżeństwo zamierza odpuszczać? Nic bardziej mylnego! Teraz popularne gwiazdy zawitały bowiem do Nowego Jorku. Czy to tam będą teraz robić karierę?

Kajra czasem pozwala Sławomirowi na „skok w bok”!

Sławomir i Kajra w Nowym Jorku

Która z gwiazd nie marzyła kiedyś o zagranicznej karierze? A ilu się to rzeczywiście udało? Polscy wokaliści nie raz zapowiadali swoje koncerty poza granicami kraju, jednak te często były odwoływane z powodu niezadowalającej frekwencji. Tak jednak nie stało się w przypadku Sławomira i Kajry. Małżeństwo wystąpiło podczas balu organizatorów Parady Pułaskiego w USA. I jak wskazał w sieci Sławomir - był to wyjątkowy koncert ze wspaniałą publicznością. Fanów Sławomira i Kajry uspokajamy - znane gwiazdy nie zamierzają znikać z polskiego rynku muzycznego i robić teraz kariery w Stanach Zjednoczonych. W najbliższym czasie, po powrocie parę czeka Szkocja, Londyn, koncerty klubowe i eventy w Polsce, a także klasyk - występ na Sylwesterze. Przy tak wypchanym kalendarzu na pewno będzie "czuć piniądz", ale komu, jak komu - im się należy!

Jak dobrze znasz autorów hitów disco polo? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Przebój "Miłość w Zakopanem" nagrał: