Sławomir załamany. Kajra wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami” u boku tego przystojniaka

i

Autor: Instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo

Sławomir załamany. Kajra wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami” u boku tego przystojniaka

2021-08-16 11:56

Kajra pokazała już nie raz, że świetnie się rusza. Na scenie podczas występów ze Sławomirem, to ona świeci najjaśniej. Teraz będzie mogła pokazać swój talent szerszej publiczności. Jesienią Magdalenę Kajrę Kajrowicz zobaczymy na parkiecie popularnego show. W „Tańcu z Gwiazdami” u jej boku pojawi się jeden z najpopularniejszych tancerzy. Co na to Sławomir?

Partner Kajry w „Tańcu z Gwiazdami” to jeden najpopularniejszych tancerzy w kraju.  W walce Kryształową Kulę wokalistka poprowadzi Rafał Maserak. Ten przystojniak skradł m.in. serce Małgorzaty Foremniak, której partnerował w popularnym tanecznym show.  Po tym, gdy autor hitu „Miłość w Zakopanem” dowiedział się, z kim zatańczy  jego żona Kajra wrzucił do sieci wymowne zdjęcie.

ZOBACZ TEŻ: Sławomir na „All Inclusive". Jest Teresa Werner i muzyk z zespołu Piersi. Jest też kolejny hit?

Najwierniejsi fani pocieszają Sławomira. W komentarzach zaznaczają, że popularny tancerz nie ma z nim szans. Wszystko oczywiście z przymrużeniem oka, poza życzeniami zdobycia Kryształowej Kuli. Kolejna edycja polsatowskiego show „Taniec z Gwiazdami” startuje już 30 sierpnia. Oprócz Kajry w programie weźmie udział także inny wokalista disco polo - Radek Liszewski lider zespołu Weekend. Na parkiecie pojawią się także m.in.: córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka - Oliwia Bieniuk, himalaista Denis Urubko, Sylwia Bomba z "Goggleboxa" i influencerka Kinga Sawczuk.

Znasz polskie weselne zwyczaje?

Pytanie 1 z 10
Młoda para jest witana na sali weselnej:
Poranne Wyjce