“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Marta się zaręczyła?! Pokazała tajemnicze zdjęcie

i

Autor: Screenshot Player “Ślub od pierwszego wejrzenia”: Marta się zaręczyła?! Pokazała tajemnicze zdjęcie

Programy rozrywkowe

“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Marta się zaręczyła?! Pokazała tajemnicze zdjęcie

2023-12-01 3:17

Marta Milkiewicz z 8. edycji “Ślubu od pierwszego wejrzenia” powiedziała TAK? Była uczestniczka programu opublikowała w sieci zdjęcie, które internauci odebrali jako jawną deklarację.

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 – Marta zaręczona?

“Ślub od pierwszego wejrzenia” to obecnie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce, którego uczestnicy – jak sama nazwa wskazuje – szukają swojej drugiej połówki. Marta Milkiewicz ją chyba znalazła, ale na własną rękę.

CZYTAJ TAKŻE: Najbardziej znienawidzeni uczestnicy polskich reality shows. Krytykowała ich cała Polska

Gwoli przypomnienia – Marta brała udział w 8. edycji i została sparowana z Patrykiem Aniśko, z którym początkowo tworzyła udaną relację (a tak się wszystkim przynajmniej wydawało). Z czasem stało się jednak jasne, że ta dwójka nie dojdzie do porozumienia, zwłaszcza, że nie potrafili się dogadać w kwestii tego, gdzie mają wspólnie zamieszkać. A że pochodzili ze znacząco oddalonych od siebie miejscowości, ostatecznie podziękowali sobie i rozeszli się w swoje strony. Tzn. sytuacja nie była wcale tak prosta, bo doszło do licznych spięć i wspólnego wbijania sobie przysłowiowych szpil.

Patryk usunął się wówczas w cień i swoje prywatne życie zachowuje dla siebie. Marta z kolei zaczęła rozwijać swoją działalność w sieci, co spotkało się z ostrą krytyką – internauci zaczęli zarzucać jej, że swój profil w mediach społecznościowych zmieniła w słup reklamowy, a udział w “Ślubie od pierwszego wejrzenia” z założenia nie miał jej posłużyć do znalezienia ukochanego, a… zyskania sławy.

W obliczu krytyki Marta Milkiewicz zniknęła na jakiś czas, ale ostatnio odrodziła się niczym feniks z popiołów, publikując w sieci ważną informację – zdjęcie pierścionka. I choć nie napisała wprost, że to zaręczynowy, dla jej obserwatorów sytuacja jest raczej jasna.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska