Sopot Festiwal 2022. Kto wystąpi? Gdzie i o której godzinie oglądać? [ARTYŚCI, BILETY]

i

Autor: materiały prasowe TVN Sopot Festiwal 2022. Kto wystąpi? Gdzie i o której godzinie oglądać? [ARTYŚCI, BILETY]

Sopot Festiwal 2022. Jacy artyści powalczą o Bursztynowego Słowika? Kto wystąpi 17 sierpnia? Gdzie i o której godzinie oglądać? [ARTYŚCI, BILETY]

2022-08-17 11:06

Sopot Festiwal 2022 rozpocznie się już 16 sierpnia i potrwa do 19. Na scenie Opery Lesnej wystąpią dziatki gwiazd. Drugi dzień imprezy upłynie pod hasłem   #iDANCE . Odbędzie się tez konkurs o statuetkę Bursztynowego Słowika. Ile kosztują bilety i kto wystąpi 17 sierpnia w Sopocie?

Sopot Festiwal 2022 17 sierpnia będzie jednym z najbardziej emocjonujących dni koncertowych w Operze Leśnej. Na scenie Top of the Top Sopot Festival wystąpią gwiazdy polskiej muzyki. Odbędzie się także konkurs o statuetkę Bursztynowego Słowika.

Sopot Festiwal 2022. kto wystąpi 17 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie?

Drugi dzień Top of the Top Sopot Festival upłynie pod hasłem #iDANCE. Na scenie wystąpią m.in. Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Margaret, Cleo, Ralph Kaminski, Feel, Natalia Nykiel, Blue Café, Enej, Nocny Kochanek, Kombi i Storo. Tego dnia odbędzie się także konkurs o statuetkę Bursztynowego Słowika. Kto weźmie w nim udział?

ZOBACZ TEŻ: Roztańczony PGE Narodowy 2022. Artyści. Sprawdź, kto wystąpi 1 października w Warszawie

Sopot Festiwal 2022. Kto wystąpi w konkursie o Bursztynowego Słowika 17 sierpnia w Operze Leśnej?

Festiwal w Sopocie od zawsze kojarzy się z konkursem. Nie inaczej będzie w tym roku. W konkursie o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika 2022 zawalczą artyści, których nowe utwory można było usłyszeć w radiu i Internecie w ciągu ostatniego roku oraz wykonawcy, którzy zaprezentują swoje utwory premierowo na festiwalu.  Będą to Natalia Przybysz, Wiktor Dyduła, Natasza Urbańska, Martin Lange, Ania Karwan, BeMy i Michał Szpak.

Sopot Festiwal 2022. Gdzie i o której godzinie oglądać koncert 17 sierpnia?

Top of the Top Sopot Festiwal 2022 będzie można oglądać na żywo w Operze Leśnej ale także w telewizji TVN. Koncert 17 sierpnia rozpocznie się o godzinie 20:00, wtedy będzie można także obejrzeć transmisję na antenie TVN.

Sopot Festiwal 2022. Bilety – ile kosztują i gdzie kupić?

Bilety na Sopot Festiwal 2022 można kupić w kasie Opery Leśnej w Sopocie, a także w Internecie. Ceny na każdy dzień koncertów zaczynają się już od 115 zł. Bilety w najdroższej strefie zaczynają się od 800 zł. Niestety nie ma karnetów na wszystkie dni koncertowe.

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?
Artur z Łodzi i jego freestyle na skrzypcach