Roztańczony PGE Narodowy 2022. Artyści. Sprawdź, kto wystąpi 1 października w Warszawie

2022-05-28 16:57 AM.
Roztańczony PGE Narodowy 2022. Artyści. Sprawdź, kto wystąpi 1 paźdzernika w Warszawie
Autor: materiały prasowe Roztańczony PGE Narodowy 2022. Artyści. Sprawdź, kto wystąpi 1 paźdzernika w Warszawie

"Wszystkie oczy na Roztańczony" to hasło tegorocznego festiwalu. Impreza każdego roku przyciąga tłumy fanów muzyki tanecznej i nie tylko. Roztańczony PGE Narodowy 2022 to także szansa by zobaczyć gwiazdy ze sceny rap i pop. Jacy artyści pojawią się na scenie? Z pewnością Zenek Martyniuk - ta impreza bez króla disco polo dla wielu nie ma sensu. Sprawdź kto jeszcze wystąpi 1 października w Warszawie.

Roztańczony PGE Narodowy 2022 już w sobotę 1 października. Mimo, że impreza odbędzie się jesienią, to organizatorzy zadbali o gorącą atmosferę. Wszystko dzięki gwiazdom, które wystąpią w Warszawie. W tym roku impreza pod patronatem VOX FM upłynie się pod hasłem - Wszystkie oczy na Roztańczony! Na scenie PGE Narodowego zaprezentują się artyści z różnych gatunków muzycznych. Będzie disco polo, rap i pop.

ZOBACZ TEŻ: Roztańczony PGE Narodowy 2022. Ile kosztuje bilet?

Roztańczony PGE Narodowy 2022. Artyści - Kto wystąpi 1 października w Warszawie?

Roztańczony PGE Narodowy 2022 to okazja by zobaczyć na jednej scenie największe gwiazdy muzyki tanecznej oraz rapu. „Do tańca porwą Was artyści, których hity zna cała Polska.” – zapewniają organizatorzy, którzy  nie odsłonili jeszcze wszystkich kart. Wiadomo, że w sobotę 1 października 2022 w Warszawie wystąpią: Dawid Kwiatkowski, Ronnie Ferrari, Daria Marx, MGNG, Kubańczyk, Qbik oraz Smolasty. Kolejnym artystą sceny rap jest Mr. Polska, który bije rekordy popularności swoim kawałkiem „Złote tarasy". Dodatkowo na swoim Instagramie rąbka tajemnicy uchyliły już wcześniej Top Girls. Dziewczyny pokazały zdjęcie z PGE Narodowego, później organizatorzy potwierdzili ich występ. Ale to nie wszystkie gwiazdy disco polo na Roztańczonym 2022. Na scenie pojawi się także król disco polo - Zenon Martyniuk, Boys i Marcin Miller, zespół Piękni i Młodzi, Discoboys, Andre oraz uwielbiane trio - Defis, MiłyPan oraz Bogdan Borowski - ze swoim hitem "Jeszcze raz". Szczegóły dotyczące kolejnych artystów poznamy niebawem. Śledź voxfm.p ten artykuł będzie aktualizowany.

Pierwsza Zmiana VOX FM szuka prezentu dla Marcina Millera w Rzeszowie

Quiz. Festiwale w PRL. Czy pamiętasz muzykę i gwiazdy tamtych lat?

Pytanie 1 z 10
1.Na festiwalu w Opolu piosenkę „Do zakochania jeden krok” śpiewał Andrzej Dąbrowski, który był doskonałym:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany