telewizja

Spora zmiana w Gogglebox. Przed telewizorem! Mariusz Kozak się wygadał?

2024-06-05 8:29

To jeden z najbardziej znanych bohaterów programu Gogglebox. Przed telewizorem. Choć Mariusz Kozak nie jest w produkcji od samego początku, to i tak szybko zdobył spore grono fanów. Programy przez wiele lat komentuje na kanapie z Jackiem Szawiołą. Ten był dawniej jego partnerem. Teraz Mariusz Kozak wspomniał o kolejnych zmianach.

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem z mnóstwem fanów

Choć program Gogglebox. Przed telewizorem był produkcją dość odważną, ponieważ jej bohaterowie często nie gryzą się w język, to szybko zyskał ogromne grono fanów. Ci śledzą komentarze do programów telewizyjnych i seriali już od blisko dekady. A same osoby, które pojawiają się w Gogglebox. Przed telewizorem zyskały ogromną popularność. Chociażby Sylwia Bomba ma obecnie ponad 900 tys. obserwatorów w sieci. W dodatku wystąpiła w programie Taniec z gwiazdami. Na brak zainteresowania widzów nie może też narzekać Mariusz Kozak. Ten od samego początku swoich występów w programie, pojawiał się w nim ze swoim ówczesnym partnerem Jackiem Szawiołą. Z czasem panowie się jednak rozstali, ale niezmiennie razem pojawiali się w Gogglebox. Przed telewizorem. Zanosi się jednak na zmianę.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Gogglebox. Przed telewizorem: bez Jacka Szawioły

O konflikcie Jacka Szawioły z producentem programu Gogglebox. Przed telewizorem pisaliśmy już jakiś czas temu. Teraz jednak informacja o tym, że bohater nie pojawi się już w tej produkcji jest niemal przesądzona na 100 procent. A to można wynieść z jednego z TikToków, które dodał Mariusz Kozak. Ten w zamieszczonym wideo przekazał, że został sam na kanapie w Gogglebox. Przed telewizorem. Czy w takim razie zostanie w programie? Wiele na to wskazuje. Jednak to, z kim Mariusz Kozak pojawi się w kolejnym sezonie na razie pozostaje tajemnicą. O tym przekonamy się zapewne jesienią. Czy nowy partner albo partnerka Mariusza na kanapie sprawdzi się równie dobrze, jak Jacek Szawioła? Oby!