Stars Fight MMA: Modny Tata i Paulina Paola dołączają do listy zawodników

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Instagram @starsfightmma, @paulinapaolaofficial oraz @modny_tata Kolejne gwiazdy dołączają do Stars Fight MMA

Stars Fight MMA: Modny Tata i Paulina Paola dołączają do listy zawodników

2022-10-20 16:08

Szykuje się kolejna freakowa gala MMA. Kolejne osoby dołączają do grona zawodników Stars Fight MMA. Do znanej z pierwszej edycji Love Island Marietty Fiedor dołączają gwiazda Instagrama oraz TikTokerka.

Nowa gala freak MMA

Gale MMA budzą coraz większe zainteresowanie w Polsce, a federacja freak fight prześcigają się w nazwiskach i pomysłach na walki. Nic dziwnego, że doczekaliśmy się kolejnego formatu. Przed nami Stars Fight MMA. Na ten moment to najbardziej tajemnicza ze wszystkich gal. Głośno się o niej zrobiło kilka miesięcy temu, ale po szumnych zapowiedziach temat zniknął z przestrzeni medialnej. Teraz konto instagramowe Stars Fight MMA ożyło na nowo i pojawiają się na nim zapowiedzi kolejnych walczących gwiazd.

Modny Tata na Instagramie ma ponad 120 tysięcy obserwujących. Jest jednym z najpopularniejszych w Polsce blogerów modowych. Oprócz tego jest doktorem nauk społecznych, pełni rolę wykładowcy akademickiego w Wyższej Szkole Bankowej pełnił już od 2010 roku. Z kolei Paulina Paola podbiła nie tylko polskiego, ale też globalnego TikToka. Aktualnie obserwuje ją tam 1,8 miliona użytkowników. Telewidzom dała się poznać na ekranie Polsatu w show Ninja Warrior. Nie udało jej się jednak dojść do finału. Czy w Stars Fight MMA będzie miała więcej szczęścia?

CZYTAJ TAKŻE: Stars Fight MMA kiedy odbędzie się gala? Kto wystąpi? Jest nazwisko pierwszej uczestniczki. Będzie ogień!

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Stars Fight MMA kiedy odbędzie się gala?

Aktualnie znamy nazwiska trójki uczestników nadchodzącej gali Stars Fight MMA. Organizatorzy nie zdradzają na ten moment zbyt dużo szczegółów, nie wiadomo też kiedy ma odbyć się gala. Jeśli takie informacje się pojawią to na pewno znajdziecie je na naszej stronie.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. pytanie Marka o ceny paliwa przejdzie do historii! Natasza tłumaczy swoją reakcję, historia ma drugie dno

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?