Na studniówce zatańczyli do piosenki z Listów do M. Jedna para szczególnie skradła serca internautów [NAGRANIE]

2023-01-24 9:53 agada
Studniówka II LO w Olsztynie. Na studniówce zatańczyli do piosenki z Listów do M. Jedna para szczególnie skradła serca internautów
Autor: Facebook: Wodzireje z Klasą Studniówka II LO w Olsztynie. Na studniówce zatańczyli do piosenki z Listów do M. Jedna para szczególnie skradła serca internautów

Co to był za walc! Maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie na swojej studniówce zatańczyli do utworu "What the world needs now" kojarzonego przez wiele osób z filmem "Listy do M.". Internautów zachwyciła nie tylko sama choreografia, ale też jedna z tańczących par. – Między chłopakiem w szelkach a rudowłosa dziewczyna jest piękna chemia... Matko, jak miło się na to patrzy – czytamy w komentarzach.

Co roku w sieci publikowane są występy taneczne maturzystów, którzy wykonują niesamowite choreografie. Tegorocznym hitem stał się walc uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie. Uczniowie zatańczyli do piosenki "Hold My Hand" Lady Gagi. Dzięki naszej publikacji nagranie stało się viralem i w ciągu kilku dni zyskało niemal 800 tysięcy wyświetleń. A ich liczba nadal rośnie. To jednak niejedyny przepiękny walc, o którym warto napisać. 

Na studniówce zatańczyli do piosenki z Listów do M. Niezwykły walc II LO w Olsztynie

Wyjątkowy układ zaprezentowali na swoim balu także maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie. Walca zatańczyli do piosenki "What the world needs now", którą wiele osób może kojarzyć z filmem "Listy do M.". Nagranie z niesamowitym tańcem zostało udostępnione na profilu facebookowym "Wodzireje z Klasą". Internautów zachwycił nie tylko sam układ, ale również jedna z par — przepiękna rudowłosa dziewczyna tańcząca z chłopakiem w szelkach.

Między chłopakiem w szelkach a rudowłosa dziewczyna jest piękna chemia... Matko jak miło się na to patrzy

Ale pięknie, ten wzrok i uśmiech do siebie, chłopaka w szelkach i dziewczyny w rudych włosach, wzruszający… magia

Dziewczyna w rudych włosach widać, że są parą te ich spojrzenia. Świetnie się oglądało. Brawo — komentują internauci.

 

Najlepsze piosenki na studniówkę 2023. Tych hitów nie może zabraknąć!
Źródło: Na studniówce zatańczyli do piosenki z Listów do M. Jedna para szczególnie skradła serca internautów [NAGRANIE]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany